2010 Kovo 29

Apranga

Dėvėtų drabužių pardavėjams – jokios krizės

veidas.lt

Dėvėtų drabužių prekybos verslas – vienas iš nedaugelio, beveik nepaliestų sunkmečio. Nors pirkėjai “skudurynuose” dabar išleidžia vidutiniškai 15 proc. mažiau pinigų nei iki krizės, šią pajamų netektį kompensuoja nauji klientai – pirkėjų, palyginti su pernai, čia padaugėjo maždaug trečdaliu.

“Daugiau ateina ir jaunimo, ir žmonių su storesnėmis piniginėmis”, – tikina trylikos parduotuvių tinklo “Pasaulio drabužiai” savininkas Albertas Palskys. Tokiems klientams siūlomi geresnės kokybės drabužiai už maždaug 30–40 Lt. Tuo tarpu taupiųjų lankytojų krepšelis sudaro apie 8 Lt.

Įdomu tai, kad per pastaruosius metus dėvėtų drabužių parduotuvių padaugėjo bemaž dvigubai, tačiau senųjų savininkai konkurencijos nesibaimina. Šis verslas specifinis, reikia gerai išmanyti paklausą, turėti platų prekių asortimentą. “Daugelis manė, kad dėvėtų drabužių verslas paprastas ir sunkmečiu jis klesti tiesiog savaime, taigi p

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...