2011 Birželio 16

Dėl E.coli bakterijų Prancūzijoje 5 vaikai pateko į ligoninę

veidas.lt

AFP

Šiaurinėje Prancūzijos dalyje į ligoninę pateko penki vaikai, valgę bakterijomis E.coli užkrėstų jautienos mėsainių, ketvirtadienį pranešė pareigūnai, perspėjantys dėl galimo bakterijų sukeltų infekcijų protrūkio.

Pasak pareigūnų, manoma, kad šios bakterijos nėra mirtinai pavojingos Vokietijoje nustatytos Escherichia coli bakterijų atmainos, nuo kurios sukeltų infekcijų jau mirė 37 žmonės ir dar 3 tūkstančiai susirgo.

Privatus vokiečių išparduotuvių tinklas “Lidl” iš prekybos išėmė šaldytus mėsainius, nuo kurių, kaip manoma galėjo užsikrėsti vaikai. Parduotuvėje pardavinėjamų “Steaks County” prekės ženklo mėsainių galiojimo terminas turėjo baigtis gegužės 10, 11 ir 12 dienomis, informavo pareigūnai.

Trečiadienį į Lilio miesto ligoninę iš skirtingų Pa de Kalė rajono vietų pateko šeši nuo pusantrų iki aštuonerių metų amžiaus vaikai, kurie skundėsi pilvo skausmais ir viduriavo su krauju.

Vienas iš vaikų netrukus iš ligoninės buvo išleistas, tačiau penki tebėra “sunkios būklės” ir gydomi ligoninėje. Jiems taikoma hemodializė – kraujo valymo procedūra, kuri atliekama sutrikus inkstų veiklai.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...