2011 Birželio 20

Dėl atliekų deginimo įrenginio statybos – į prokuratūrą

veidas.lt

BFL

UAB “Toksika” kreipėsi į Generalinę prokuratūrą dėl galimų padarytų nusikalstamų veikų vykdant rangos sutartį “Pavojingų atliekų deginimo įrenginio statyba”.

“Turime realų pagrindą įtarti, kad vykdant rangos sutartį buvo padaryta rimtų pažeidimų”, – sako UAB “Toksika” direktorius Ramūnas Peciulevičius.

UAB “COWI Lietuva” ekspertai praėjusią savaitę patvirtino, kad Šiauliuose bendrovėje “Toksika” pastatytas pavojingų atliekų deginimo įrenginys neatitinka pirkimo sąlygose numatytų reikalavimų.

Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) organizuotą konkursą statyti pavojingų atliekų deginimo įrenginį bendrovės “Toksika” padalinyje Šiauliuose jungtinės veiklos pagrindu laimėjo UAB “Senovė” ir Italijos bendrovė “Hafner Srl”. Sutartis tarp šalių buvo pasirašyta 2008 m. kovo 31 d.

Objektas turėjo būti baigtas statyti 2010 m. rugsėjo 30 d. Rangos sutarties vertė – 87 milijonai litų.

Pagrindiniai UAB “Toksika” veiklos tikslai yra sukurti pavojingų atliekų tvarkymo sistemą, rinkti ir laikyti pavojingas atliekas, perdirbti ir prekiauti pavojingomis atliekomis, užtikrinti pavojingų atliekų įmonių ir kitų pavojingų atliekų tvarkymo objektų statybą, plėtimą ir modernizaciją, saugų jų eksploatavimą.

93 procentus UAB “Toksika” akcijų valdo Ūkio ministerija.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...