2011 Birželio 27

Dauguma svajonių būstą įsirengtų už 500 tūkst. litų

veidas.lt

"Veido" archyvas

Dauguma šalies gyventojų – daugiau nei 63 proc. – teigia, kad svajonių namams įsigyti ir įsirengti pakaktų iki pusės milijono litų, o penktadalis mano, kad prireiktų daugiau nei 600 tūkst. litų, rašo “Verslo žinios”.

Nekilnojamojo turto skelbimų portalo domoplius.lt šių metų birželį atliktos apklausos duomenimis, 30 proc. šalies gyventojų ketina imti paskolą iš banko, kad galėtų įsigyti savo svajonių būstą, o 36 proc. žada taupyti.

“Apklausos duomenys rodo, kad 85 procentai lietuvių dabar negali sau leisti įsigyti svajonių namų. Daugelis iš tiesų žino, kokio būsto norėtų, tačiau atsižvelgdami į savo finansines galimybes, poreikius, būsto kainą ar kokybę žvalgosi tinkamo varianto. Tačiau svajonės nėra užmirštamos, jų įgyvendinimas paliekamas ateičiai”, – teigė domoplius.lt projektų vadovas Evaldas Narbuntovičius.

Apklausos duomenimis, didmiesčio centre ar senamiestyje svajoja gyventi 19 proc. žmonių. 86 proc. respodentų nurodė, kad šiuo metu gyvena ne tokiame būste, apie kokį svajoja. Trečdalis apklaustųjų įsitikinę, kad tobulų namų vizijos niekada neįgyvendins.

Apklausoje dalyvavo beveik 600 respondentų, dauguma – 71 proc. – svajonių būstu laiko nuosavą namą, kuriame būtų 4 kambariai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...