2011 Birželio 02

Dalyvaus Gruzijai skirtoje diskusijoje

veidas.lt

BFL

Lietuvos užsienio reikalų  viceministras Evaldas Ignatavičius birželio 2-3 dienomis nevyriausybinės organizacijos Baltijos ir Juodosios jūros aljansas kvietimu Rygoje dalyvaus diskusijoje „Gruzija 2013-ųjų link – realybė, reformos ir lūkesčiai“.

Viceministras skaitys pranešimą  ir dalyvaus diskusijų sesijoje, skirtoje Gruzijos saugumui ir užsienio politikai aptarti.
E. Ignatavičiaus vizito Latvijoje programoje taip pat numatytas susitikimas su Latvijos užsienio reikalų ministerijos politikos direktoriumi Andriu Razansu. Susitikime planuojama aptarti dvišalius ir regioninius santykius bei bendradarbiavimą.

2008 metais po Rusijos ir Gruzijos konflikto Latvijoje įsteigta nevyriausybinė organizacija Baltijos ir Juodosios jūros aljansas vienija Gruzijos, Latvijos ir Ukrainos atstovus. Organizacija padeda stiprinti pilietinę visuomenę Gruzijoje ir Ukrainoje, remia šių šalių stojimą į Europos Sąjungą ir NATO.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...