2011 Vasario 25

Kultūra

Dailyraščio konkurse varžėsi 11 tūkst. žmonių

veidas.lt

Lietuvoje pirmąkart vykstančiam dailyraščio konkursui “Rašom! 2011″ darbus atsiuntė per 11,3 tūkst. gyventojų nuo moksleivių iki senjorų.

Po pirmojo konkurso etapo atrinkta 30 dailiausiai parašytų darbų, kurių autoriai pakviesti į konkurso finalą, tarp jų ir vyriausia – 83-ejų dalyvė.

Dailyraščio konkurso finale kiekvienoje grupėje – trečios-šeštos klasių moksleivių, mokinių nuo septintos klasės ir studentų, suaugusiųjų – varžysis po dešimt dalyvių, pranešė organizatoriai.

Dailiausiai rašantys gyventojai paaiškės kovo 9-ąją.

Vertindama darbus, komisija aptiko neįprastai užrašytų dailyraščių. Apdovanojimas už originaliausią darbą skirtas 37-erių Ignalinos rajono gyventojai Valentinai Sinkevič, ji tekstą užrašė dviem rankomis iš karto. Kairėje pusėje tekstas rašytas kaire ranka, dešinėje – dešine.

Dailyraščiu užrašytų tekstų atsiųsta iš įvairiausių Lietuvos kampelių, daugiausia darbų gauta iš Vilniaus. Komisija darbų sulaukė ir iš užsienio: Vokietijos Vasario 16-osios gimnazijos, Airijos.

Finalo dalyviai bus apdovanoti rašymo priemonėmis, saldumynais.

Konkurso “Rašom! 2011″ kiekvienos grupės nugalėtojas ir originaliausio darbo autorė bus apdovanoti kruizu Ryga-Stokholmas-Ryga keturiems asmenims.

Laimėjusieji antrąsias vietas gaus 50 proc. nuolaidą drauge su trimis draugais pasirinktai kelionei, o trečiųjų vietų laimėtojams bus įteiktos ergonominės klaviatūros ir kompiuterinės pelės.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...