2011 Sausio 24

Politika

D.Kreivys tvirtina, kad su juo susijusios įmonės nėra gavusios valstybės paramos

veidas.lt

Ūkio ministras Dainius Kreivys tvirtina, kad įmonės, kurių akcininku jis yra buvęs arba jų savininkai yra jo šeimos nariai, nėra gavusios valstybinių užsakymų ir paramos.

“Įmonės, kurių akcininku esu buvęs ar kurių akcininkais yra mano artimieji, niekada nebuvo proteguojamos ir negavo valstybinių užsakymų ir jokios paramos”, – pirmadienį išplatintame pareiškime teigia D.Kreivys.

Pasak ministro, jis pirmadienį kreipėsi į Valstybinę mokesčių inspekciją, prašydamas įvertinti jo pateiktą turto deklaraciją, valstybei sumokėtus mokesčius ir viešai informuoti apie išvadas.

Savaitraštis “Ekonomika” pirmadienį rašo, kad bankrutavusi bendrovė “Žeimių baldai”, kurios akcininkė buvo su D.Kreiviu susijusi įmonė “Baldenis”, yra gavusi 1,2 mln. litų SAPARD paramos. Paramą vietoj bankrutavusios bendrovės, pasak leidinio, Europos Sąjungai turės grąžinti valstybė.

D.Kreivys yra buvęs “Baldenio”, kuris taip pat bankrutavo, akcininkas ir valdybos pirmininkas. Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai pateiktoje 2009 metų deklaracijoje D.Kreivys nurodė, kad 2008-ųjų gruodį turėtas “Baldenio” akcijas už 25 tūkst. litų pardavė neįvardintam asmeniui.

Valstybinei mokesčių inspekcijai pateiktoje turto deklaracijoje už 2009 metus D.Kreivys nurodė, jog turi turto, kurio vertė 483 tūkst. litų, ir 109,3 tūkst. litų piniginių lėšų. Ministro žmonos Dalios Kreivienės 2009 metų deklaracijoje nurodyta, kad ji turi 175,4 tūkst. litų vertės turto ir 34 tūkst. litų piniginių lėšų.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...