2011 Vasario 22

Politika

D.Kreivys nekeičia pozicijos dėl ministro posto

veidas.lt

Prezidentės raginimo trauktis iš pareigų sulaukęs ūkio ministras Dainius Kreivys kol kas laikosi pozicijos dirbti toliau.

“Galiu tik pakartoti, ką ministras pasakė vakar. Ministro pozicija nesikeičia, ta pozicija tebegalioja”, – BNS antradienį sakė D.Kreivio patarėja Vytautė Šmaižytė.

D.Kreivys pirmadienį po susitikimo su ministru žurnalistams pareiškė, kad jis nesilaiko įsikibęs kėdės, tačiau yra pasirengęs toliau dirbti.

“Ministras nesilaiko įsikibęs kėdės. Daugiau nieko negaliu jums pasakyti”, – teigė V.Šmaižytė.

Prezidentės Dalios Grybauskaitės teigimu, ūkio ministras yra politiškai susikompromitavęs ir trukdo dirbti Vyriausybei.

“Prezidentė mano, kad D.Kreivys turi priimti politinį sprendimą ir atsistatydinti. Jis yra politiškai susikompromitavęs ir politiškai kompromituoja visą Vyriausybę, taip pat – premjerą Andrių Kubilių”, – BNS pirmadienį sakė prezidentės atstovas Linas Balsys.

Jo teigimu, D.Kreivys trukdo Vyriausybei sklandžiai dirbti, dėl jo eskaluojama įtampa tarp prezidentės ir premjero.

Prezidentė dar praėjusį antradienį pareiškė nepasitikinti D.Kreiviu. Ji tokią poziciją išsakė viešojoje erdvėje iškilus abejonėms, jog D.Kreivys supainiojo viešuosius ir privačius interesus skirstydamas Europos Sąjungos (ES) paramą.

Pirmadienį susitikęs premjeras Andrius Kubilius su ministru aptarė naujus politikos ir verslo atskyrimo modelius. Pasak A.Kubiliaus, Lietuvoje kai kurių kitų valstybių pavyzdžiu ketinama steigti specialius nepriklausomus fondus, kuriems savo akcijas laikinai turėtų patikėti į politiką iš verslo atėję žmonės.

Ministras kartojo šiuo metu veikiančių įstatymų nepažeidęs, tą patį tikimo ir premjeras.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...