2010 Lapkričio 04

European Voice

D. Grybauskaitė ES biudžetui negailėjo kritikos

veidas.lt

Europos Sąjungos (ES) viršūnių susitikime kalbėdama apie būsimą ES biudžetą Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė nevengė šiurkščių žodžių, ir tai yra “nelaimė” Europos Komisijai, rašo Briuselio dienraštis “European Voice”.

“Lietuvos prezidentė D.Grybauskaitė akivaizdžiai mėgaujasi smarkių ginčų galimybe dėl būsimo ES biudžeto ciklo po 2013 metų”, – rašoma straipsnyje “Taupumas prieš išlaidavimą”.

Anot publikacijos autoriaus, per Europos Vadovų Tarybą praeitą savaitę D.Grybauskaitė pasakė keletą “šiurkščių” žodžių apie 2011 metų biudžetą, pasirinkusi taupymo kelią, o ne išlaidavimą.

“Tai nesėkmė Europos Komisijai, kai ji pristato savo argumentus 2001 metų biudžetui ir ciklui po 2013-ųjų, kad viena iš Europos Vadovų Tarybos narių yra 2004-2009 metų Europos biudžeto komisarė D.Grybauskaitė, kuri bus girdėjusi argumentus jau anksčiau. Faktas, kad dabartinis komisaras yra lenkas Januszas Lewandowskis, tik pridės pikantiškumo diskusijai”, – rašo “European Voice”.

ES viršūnių susitikime praeitą savaitę Europos Komisijos siūlymas didinti biudžeto deficitą sulaukė nepritarimo iš grupės šalių, visų pirma Jungtinės Karalystės.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...