2010 Rugpjūčio 24

Albinas Visockas

Buvęs Socialistų partijos lyderis įtariamas žmogžudyste

veidas.lt

Buvęs Lietuvos socialistų partijos pirmininkas Albinas Visockas įtariamas nušovęs 24 metų Mindaugą Paulauską.

“Jeigu mano vyras panaudojo ginklą, jam turėjo grėsti mirtina grėsmė”, – sakė Gražina Visockienė.

“Lietuvos žinios” rašo, kad tragiškai baigėsi incidentas Kaišiadorių rajono Pašulių kaime, kai įvykus konfliktui važiuojamoje kelio dalyje savigynai išduotu pistoletu buvo nušautas vietos gyventojas M.Paulauskas.

Ginklą panaudojo neblaivus (1,16 prom.) A.Visockas. Šis 58 metų vilnietis, vasarojęs savo tėvų sodyboje gretimame Kieliškių kaime, važiavo kalnų dviračiu. M.Paulauskas su keliais draugais – savo automobiliu “Mazda”.

“Turbūt kelias buvo per siauras, kad nepavyko prasilenkti”, – sakė įvykusios tragedijos sukrėsti vietiniai gyventojai.

Pirminiais duomenimis, šūviai nuaidėjo automobilio keleiviams išlipus laukan. Lemiamu momentu A.Visockas buvo atsidūręs vienas prieš septynis, nes į incidento vietą ėmė rinktis ir M.Paulausko bei jo bendrakeleivių draugai.

Policijos suvestinėse teigiama, kad A.Visockas, kaip ir priklauso, pirmąjį šūvį paleido į orą, antrąjį – į M.Paulauską. Į kaklą sužeistas jaunas vyras mirė vietoje.

Tragedijos aplinkybes tiriantys Kaišiadorių rajono policijos pareigūnai tikino, kad incidento aplinkybės gana painios – konfliktavusios šalys apie įvykį pasakoja skirtingai. “Aiškinamės, ar nebuvo peržengtos būtinosios ginties ribos”, – teigė Kaišiadorių rajono apylinkės vyriausiasis prokuroras Darius Valkavičius.

G.Visockienė pasakojo, kad vyras ginklą įsigijo prieš kelerius metus, kai plėšikai suluošino kaimyną iš to paties Kieliškių kaimo. “Žinote, ten labai nerami vieta – ne per toliausiai Pravieniškės, iš kurių kartkartėmis pabėga kalinių,” – teigė pašnekovė.

Anot G.Visockienės, jos sutuoktinis nėra agresyvus žmogus. Baigęs filologijos studijas, jis ilgus metus dirbo moksliniu redaktoriumi Partijos istorijos institute. Šį panaikinus, patraukė į politiką – 1996 metais dalyvavo rinkimuose į Seimą. Tačiau buvusiems bendražygiams iš Socialistų partijos susijungus su partija “Frontas”, A.Visockas nuo jų atskilo.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...