2010 Birželio 22

Henrikas Bernatavičius

Buvęs energetikos viceministras pasitraukė ir iš kitų pareigų

veidas.lt

Pirmadienį energetikos viceministro postą palikęs Henrikas Bernatavičius pasitraukė ir iš trijų valstybės netiesiogiai valdomų elektros paslaugų bendrovių valdybų pirmininko pareigų.

Elektros tinklo savininkė “Lietuvos energija”, Vakarų Lietuvai elektrą skirstanti VST ir Rytų Lietuvai elektrą skirstanti bendrovė Rytų skirstomieji tinklai pirmadienį gavo H.Bernatavičiaus pareiškimą apie atsistatydinimą iš valdybų pirmininko pareigų nuo birželio 21 dienos, per NASDAQ OMX Vilniaus biržą pranešė bendrovės.

H.Bernatavičius paprašė būti atleidžiamas iš viceministro pareigų dėl asmeninių priežasčių. Nauju energetikos viceministru nuo pirmadienio paskirtas Arvydas Darulis, iki šiol užėmęs Energetikos ministerijos Strateginių projektų skyriaus vedėjo pareigas.

Energetikos ministras Arvydas Sekmokas BNS pirmadienį teigė, kad H.Bernatavičiaus neliks ir praėjusį ketvirtadienį suformuotoje bendrovės Visagino atominė elektrinė valdyboje. VAE trijų narių valdyba buvo suformuota praėjusį ketvirtadienį. Iki tol įmonė valdybos neturėjo.

Rytų skirstomųjų tinklų akcijos kotiruojamos biržos Oficialiajame, “Lietuvos energijos” ir VST akcijos – Papildomajame prekybos sąraše.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...