2011 Balandžio 13

Egiptas

Buvęs Egipto prezidentas paguldytas į ligoninę dėl širdies veiklos sutrikimo

veidas.lt

Buvęs Egipto prezidentas Hosni Mubarakas (Honis Mubarakas) antradienį dėl širdies veiklos sutrikimo buvo skubiai paguldytas į ligoninę, pranešė valstybinė televizija.

Buvusiam valstybės vadovui širdies veikla sutriko, kai jis buvo apklausiamas prokurorų, atliekančių tyrimą dėl smurto prieš protestuotojus.

Vis dėlto atrodo, kad H.Mubarako sveikatos problemos nėra labai rimtos, nes teisingumo ministras Mohammedas el-Guindi (Mohamedas Gindis) pranešė, kad buvęs prezidentas toliau apklausiamas ligoninėje.

82 metų H.Mubarakas valdžios neteko vasario 11 dieną, po 18 dienų trukusių masinių protestų. Jam buvo skirtas namų areštas, ir pastaruosius du mėnesius eksprezidentas praleido Šarm el Šeicho kurorte prie Raudonosios jūros.

Pirmadienį prokuratūra pranešė, kad dėl buvusio prezidento veiklos atliekamas tyrimas ir jis bus apklaustas.

M.el-Guindi sakė, kad tyrėjai aiškinasi H.Mubarako vaidmenį panaudojant jėgą prieš protestuotojus. Per sukilimą Egipte, kuris prasidėjo sausio 25 dieną, žuvo daugiau nei 800 žmonių.

Tyrimą dėl korupcijos vėliau atliks teisingumo ministerijos kovos su korupcija departamentas, pridūrė ministras.

H.Mubarakas į pagrindinę Šarm el Šeicho ligoninę atvyko saugomas policijos pareigūnų. Jis be pagalbos išlipo iš savo šarvuoto mersedeso ir nuėjo į piramidės formos pastatą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...