2012 Kovo 06

Bryanas Adamsas po penkerių metų grįžta į Lietuvą

veidas.lt


Koncertus organizuojančios bendrovės „SEVEN Live“ atstovai patvirtino, jog Kanados muzikos legenda Bryanas Adamsas po penkerių metų grįžta į Lietuvą ir liepos 3 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje surengs naujausio pasaulinio koncertinio turo „The Bare Bones Tour“ koncertą.

Koncerto metu skambės ne tik hitais tapusios dainos, bet ir keletas naujausių atlikėjo kūrinių, tarp kurių Lietuvos radijų topų viršūnėse šiuo metu esanti „Tonight in Babylon“.
„Loverush UK!“ ft. Bryan Adams „Tonight in Babylon“: http://www.youtube.com/watch?v=yboqgxnItOA.
„Bryanas Adamsas puikiai prisimena Vilnių ir mūsų šalies publiką, kuria jis sako likęs sužavėtas. Galbūt tai buvo viena priežasčių, dėl kurių derybos su atlikėjo atstovais buvo ganėtinai paprastos ir ypač intensyviame gastrolių ture pavyko rasti laisvą dieną koncertui Lietuvoje. Labai džiaugiamės, jog „Siemens“ arenoje galėsime priimti tokią žvaigždę, kuri į Vilnių atvyks ne tik su savo grupe, bet ir su didžiuliu kiekiu įrangos“, – sako „SEVEN Live“ vadovas Juras Vėželis.
Pavasarį Bryanas Adamsas pradės surengdamas 10 koncertų Europoje, vėliau savo pasaulines gastroles pirmą kartą per 20 metų laikotarpį pratęs 20 koncertų gimtojoje Kanadoje, galiausiai vėl grįš koncertuoti į Europą.
Išankstinė prekyba bilietais „Tiketos“ klubo nariams į Bryano Adamso koncertą Vilniaus „Siemens“ arenoje prasideda jau šiandien, kovo 6 d. (nuo 10 val.). Nuo trečiadienio, kovo 7 d., startuos vieša prekyba. Bilietus platina „Tiketa“.
Unikalaus balso savininkas, talentingas kompozitorius, atsidavęs gitaristas ir roko muzikos ikona Bryanas Adamsas savo solinę karjerą pradėjo 1980 metais, kuomet pristatė savo debiutinį albumą „Bryan Adams“. Nuo to laiko žvaigždės karjera sparčiai kilo aukštyn, o vardas populiarėjo visame pasaulyje.
Puikiai pažįstamomis ir atpažįstamomis dainomis tapo eilė jo kūrinių. Tai, visų pirma, Bryano Adamso vizitine kortele tapusi kino filmui „Robinas Hudas – vagių karalius“ sukurta daina „Everything I do I do it for you“, ne mažiau žinomos „Summer of 69“, „Please forgive me“, „When you love someone“, filmo „Trys muškietininkai“ šedevras – „All for love“, Johnny Deppo ir Marlono Brando kino juostai „Don Juan DeMarco“ sukurta „Have you ever really loved a woman“ ir, be abejo, vienu geriausių visų laikų pripažintas animacinio filmuko „Simarono žirgas“ garso takelis su daina „Here I am“ priešakyje.
Bryan Adams – „Here I am“: http://www.youtube.com/watch?v=G6xr6VKg7sE ir „Everything I do I do it for you“: http://www.youtube.com/watch?v=ZGoWtY_h4xo.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...