2010 Spalio 05

kainos

Brangs popierius ir plastikas

veidas.lt

Žemės drebėjimo Čilėje padariniai jau pasiekė ir Lietuvą. Šioje Lotynų Amerikos valstybėje sugriuvus kelioms gamykloms, stipriai sumažėjus celiuliozės ir plastiko granulių pasiūlai, likę gamintojai ėmė kelti kainas.

Štai popieriaus tiekėjas “Antalis” informuoja, kad artimiausiu metu jau trečią kartą šiemet popierius brangs apie 10 proc. Dėl to artimiausiu metu kils poligrafinio, pakavimo ir net švaros popieriaus kainos.

Tuo tarpu kylančioms įvairių plastiko gaminių kainoms didžiausią įtaką daro brangstanti nafta, todėl tam tikros rūšies plastikas nuo praėjusių metų brango 20–30 proc. Bendrovės “Neo Group” pardavimo vadovas Tadas Bernatonis tikina, kad galutinei maisto produktų pakuočių kainai tai esą neturės didelės įtakos, mat pakuotė sudaro vos 1 proc. produkto kainos. Brangstanti plastiko žaliava daugiau įtakos turės plastiko prekių kainai, pavyzdžiui, plastikiniams vamzdžiams ar raštinės reikmenims.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...