2011 Rugsėjo 16

BMW Group“ septintą kartą pripažinta aplinkai draugiškiausia kompanija

veidas.lt

 

 

Koncerno valdybos pirmininko dr. Norbert Reithofer teigimu, „BMW Group“ sėkmę lemia toliaregiškas kompanijos požiūris ir atsakingi, į aplinkos apsaugą orientuoti veiksmai.

 

„Jau septynerius metus iš eilės suteikiamas aplinkai draugiškiausios kompanijos titulas puikiai atskleidžia mūsų verslo strategiją ir nuostatas. Tai tarsi visų 95 tūkst. mūsų bendrovės darbuotojų pripažinimas ir jų darbo įvertinimas – toks progresas tampa įmanomas tik jų kasdienio darbo dėka“, – sako jis.

 

Aplinkos tausojimas ir atsinaujinančių šaltinių naudojimas – viena iš sudedamųjų „BMW Group“ verslo strategijos dalių. Kompanija dar 1973 m. pati pirmoji automobilių pramonėje sukūrė aplinkos apsaugos pareigūno poziciją. 2009 m. verslo ekologiškumas buvo paskelbtas kompanijos siekiu visos įmonių grupės lygmeniu.

 

„SAM Group” analizuoja maždaug 2500 įmonių veiklos būklę ekonomikos, aplinkosaugos ir socialinėje sferose bei pagal „Dow Jones“ tvarumo kriterijus kasmet renka rinkos lyderes kiekvienoje iš šių sričių. Ekologiškumas įprastoje įmonės veikloje yra vertinamas kartu su draugiškumu aplinkai esant ypatingoms sąlygoms, tokioms, kaip klimato kaita. „Dow Jones“ aplinkosaugos indeksai, paskelbti 1999 m., tapo pirmuoju pasauliniu mastu taikomu kriterijumi šioje srityje.

 

„BMW Group“ yra viena sėkmingiausių automobilių gamintojų pasaulyje, kuriai priklauso BMW, MINI ir „Rolls-Royce“ automobilių ir motociklų markės. „BMW Group“ valdo 25 gamybos ir surinkimo įrenginius 14 šalių ir yra išplėtusi pasaulinį pardavimų tinklą daugiau nei 140 šalių.

 

Per 2010 m. „BMW Group“ pardavė 1,46 mln. automobilių ir daugiau nei 110 tūkst. motociklų visame pasaulyje. Pernai įmonės pelnas siekė 4,8 mlrd. eurų, kurių grynąsias pajamas sudaro 60,5 mlrd. eurų.

 

Lietuvoje BMW ir MINI atstovauja UAB „Krasta auto“. Bendrovė užsiima naujų ir naudotų BMW ir MINI automobilių prekyba bei teikia visas techninio aptarnavimo paslaugas. „Krasta Auto“ turi oficialias atstovybes bei techninio aptarnavimo servisus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

 

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...