2010 Birželio 04

Sendaikčiai

“Blusinėtojų” teritorijos plečiasi

veidas.lt

Vilniuje sendaikčių jau galima įsigyti ne tik šeštadieniais ant Tauro kalno, bet ir sekmadieniais Mokytojų namų kiemelyje ir parkelyje netoli Halės turgaus. Blusų turgus savaitgalį pirmąkart šįmet surengtas ir Klaipėdos senamiestyje prie Parodų rūmų.

Doloresa Breivytė, klubo “Blusturgis” vadovė, tikina, kad vasaros pradžia, kol karščiai savaitgaliais neveja miestiečių iš sostinės, – sendaikčių prekiautojams pats palankiausias metas. Kiekvieną sekmadienį į sostinės Mokytojų namų kiemelį susirenka apie pusšimtį įvairių daiktų pardavėjų. Populiariausios prekės – drabužiai, batai, knygos, plokštelės, skulptūrėlės, rankų darbo papuošalai. Vyraujančios kainos – nuo 1 iki 20 Lt.

“Pardavėjų būna įvairių: vieni kukliai pirkėjų klausinėja “O kiek duosite?”, kitiems turbūt patiems sunku išsiskirti su pamėgtu daiktu, todėl jų prašomos kainos pranoksta realias”, – neslepia D.Breivytė.

Neturintiems laiko ar besidrovintiems prekiauti Mokytojų namų kiemelio blusturgis birželį vėl siūlys viešojo kiosko paslaugas, kurių esmė labai paprasta: prieš pusiaudienį namie rastus nebereikalingus daiktus pristatote į kioską, o pavakare užsukate pasiimti pinigų ar neparduotų daiktų. Tokio kiosko paslaugos buvo siūlomos pernai ir sulaukė nemenko susidomėjimo.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Donatas Donatas rašo:

    Labai negražiai pravardžiuojami turgeliai ” Blusų turgus”. Kas ištraukė tokį niekinį?


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...