2011 Sausio 19

Uostas

Birių krovinių terminalas šiemet planuoja 37 mln. litų investicijas

veidas.lt

Trąšas krauti besispecializuojantis Birių krovinių terminalas (BKT) didėjant per įmonę gabenamų baltarusiškų kalio trąšų srautui šiemet į pajėgumų plėtrą planuoja investuoti 37 mln. litų.

Pernai BKT krovinių apyvarta padidėjo maždaug 70 proc. iki 2,7 mln. tonų, šiemet terminalas prognozuoja dar apie proc. didesnį trąšų srautą, kurį turėtų lemti ilgalaikė sutartis su Baltarusijos įmone “Belaruskalij” ir nauji klientai, trečiadienį rašo dienraštis “Verslo žinios”.

“Dėl to, ką padarėme pernai, ir šiemet, įvykdę visas planuojamas investicijas, lapkritį jau turėsime dvigubą pajėgumą. Dabar 2,8 mln. tyra maksimali mūsų riba, o su dar vienu sandėliu turime iki 3 mln. tonų rezervą, bet pastebimas krovos padidėjimas be naujų investicijų jau būtų negalimas”, – teigė BKT generalinis direktorius Vidmantas Dambrauskas.

Praėjusių metų pabaigoje įmonė pradėjo naudoti naują, 18 tūkst. tonų talpos sandėlį ir savo sandėlių ūkį išplėtė iki maždaug 60 tūkst. tonų. Šiemet BKT ketina pasistatyti dar vieną 27 tūkst. tonų talpos sandėlį, investuoti į krovos įrangą, terminalo nuomojamoje teritorijoje uosto direkcija yra numačiusi geležinkelio plėtrą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...