2010 Gruodžio 16

Šventės

Bilietai naujametinį vakarą – brangesni

veidas.lt

Jei paskutinį metų vakarą nutarėte praleisti žiūrėdami spektaklį, turėsite susitaikyti su tuo, kad už bilietus paklosite kone dvigubai didesnę sumą nei įprastai. Tarkim, Kauno valstybinio dramos teatro premjerą “Tegyvuoja Bušonas” gruodžio 30-ąją galima žiūrėti už 60 Lt, o naujametinį vakarą už bilietą mokėsite 100 Lt. Tiesa, iškart po spektaklio, kaip ir daugelyje teatrų tą vakarą, pulti į rūbinę nereikės: būsite pavaišinti putojančio vyno taure ir galėsite dalyvauti improvizuotame šventiniame vakarėlyje.

Tačiau didelės Naujųjų sutiktuvių įvairovės teatrai pasiūlyti jau nebegali. Štai Nacionaliniame operos ir baleto teatre į šventinio vakaro programą telikę pigiausi stovimi bilietai, kainuojantys 60 Lt. Į Kauno muzikinio teatro salėje rodomą naujametinį koncertą telikusios pavienės vietos, kainuojančios 150–170 Lt. Į Klaipėdos muzikinio teatro “Traviatą” pateksite už 75–120 Lt. Vilniaus mažajame teatre į tą vakarą rodomą “Mistrą” dar liko brangiausių, 102 Lt kainuojančių bilietų. Jaunimo teatras beturi vos keletą 80 ir 100 Lt kainuojančių bilietų į spektaklį “Vargšai. Aristokratai”.

Margesnę kainų paletę sostinėje tegali pasiūlyti Nacionalinis dramos teatras, šventinį vakarą rodantis miuziklą “Žmogus iš La Mančos” (nuo 30 iki 130 Lt) bei Rusų dramos teatras, siūlantis naujametinį reviu rusakalbiams (nuo 25 iki 80 Lt).

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...