2012 Rugpjūčio 31

Bilietą į aukščiausio lygio renginius Panevėžio „Cido“ arenoje garantuos „Bloomberg“ klubo narystė

veidas.lt

Panevėžio „Cido“ arena jau ruošiasi artėjančiam naujam renginių sezonui ir sporto bei pramoginių renginių mylėtojams siūlo privilegijų arenoje suteikiančias „Bloomberg“ klubo narystes. Klubo narystė garantuos nemokamą patekimą į 2012/2013 metų sezoną arenoje vyksiančius prestižiškiausius renginius, tarp kurių Europos dviračių treko elito čempionatas.

„Planuojama, jog ateinantį sezoną mūsų arenoje, kaip įprasta, įvyks ne mažiau kaip 50 sporto ir pramoginių renginių, o „Bloomberg“ klubo narystė yra patogiausias ir finansiškai vertingiausias būdas pamatyti labiausiai sudominusius renginius. Be to, narystė garantuoja vietą arenoje, todėl nereikės rūpintis, jog į renginį nepakliūsite, nes nespėjote įsigyti bilieto. Tuo tarpu įmonei priklausančios narystės gali tapti puikiu būdu padėkoti geriausiems darbuotojams ar lojaliausiems klientams“, – vardina Panevėžio „Cidos“ arenos marketingo ir pardavimų projektų vadovė Kristina Valionienė.

Prekyba klubo narystėmis prasidės rugsėjo mėnesį, tačiau jau dabar galima rezervuoti labiausiai patinkančias vietas klubo zonoje. Naujo sezono „Bloomberg“ klubo narystė įsigalios nuo spalio 1 d.

Šiemet galima rinktis iš dviejų klubo narystės variantų: sporto ir įprastos viso 2012/2013 metų sezono narystės.

Didžiausiu viso ateinančio sezono Lietuvoje vykstančiu sporto renginiu turėtų tapti spalio 19-21 d. Panevėžio „Cido“ arenoje vyksiantis Europos dviračių treko elito čempionatas. Europos čempionate dalyvaus apie 250 geriausių senojo žemyno treko meistrų, tarp jų – ir geriausi Lietuvos sportininkai. Kadangi čempionatas vyks netrukus po Londono olimpiados, tikimasi, kad į jį atvyks ir keli olimpiniai čempionai bei prizininkai. Be to, specialistų teigimu, Panevėžio „Cido“ arenos trekas yra labai „greitas“, todėl galima tikėtis naujų Europos ir pasaulio rekordų.

Be to, Panevėžio „Cido“ arenoje į nuožmias kovas dėl pergalių vėl stos praėjusio sezono BBL lygos čempionas miesto krepšinio klubas „Lietkabelis“. Nauja, iš jaunų ir ambicingų žaidėjų sukomplektuota, komanda ateinantį sezoną planuoja sužaisti apie 34 rungtynes, tarp kurių BBL, LKL ir LKF varžybos. Pirmąsias varžybas Panevėžyje, namų arenoje, „Lietkabelis“ žais jau rugsėjo 21-22 dienomis, kai vyks tradicinis R. Sargūno krepšinio turnyras.

Likus vos mėnesiui iki oficialios naujo renginių sezono arenoje pradžios pildosi ir arenoje ateinantį sezoną vyksiančių aukščiausio lygio pramoginių renginių tvarkaraštis.

Rugsėjo pabaigoje arenoje šurmuliuos tarptautinė verslo ir pasiekimų paroda „EXPO Aukštaitija 2012“. Praėjusiais metais ši paroda sulaukė rekordinio – 190 – dalyvių skaičiaus, joje per valandą apsilankė apie 600 – 800 žmonių, iš viso per tris parodos dienas – apie 30 tūkst. žmonių. Spalio pradžioje į areną skubės ir visų miesto mokyklų mokytojai bei mokiniai, kuomet „Cido“ arenoje vyks tradiciniu tampantis gražus ir didingas Tarptautinės mokytojų dienos minėjimas. Spalio pabaigoje savo atsisveikinimo koncertą arenoje surengs nepakartojamasis, briliantinio tembro tenoro savininkas – maestro Virgilijus Noreika. Lapkričio mėnesį vyks liaudiškos muzikos kapelų, atvykusių ne tik iš visos Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių, varžytuvės „Kapelmaušis“. Prieš pat didžiąsias metų šventes, gruodžio mėnesį, Panevėžio „Cido“ arenoje karštą kubietiškos muzikos ir šokio fiestą surengs temperamentingoji kubiečių trupė „Pasion de Buena Vista“. Metus užbaigti pakvies skandalingas, tačiau talentingas ir mylimas Egidijus Dragūnas, surengsiantis vieną iš grandiozinio SEL 20-mečiui skirto turo koncertų. Arenoje svečiuosis garsusis Sankt Peterburgo cirkas.

Daugiau informacijos: www.cidoarena.lt

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...