2011 Vasario 14

Apklausa

Beveik pusė apklaustųjų nepatenkinti Lietuvos raida

veidas.lt

Vasario 16-osios išvakarėse liūdna konstatuoti, kad kone pusė apklaustų Lietuvos gyventojų yra nepatenkinti savo valstybe ir Lietuvos raida apskritai, dar daugiau nei trečdalis patenkinti tik iš dalies, o visiškai patenkinti tik 14,6 proc. respondentų. Tai paaiškėjo iš naujausios tyrimų bendrovės “Prime consulting” “Veido” užsakymu atliktos sociologinės apklausos.
Pasak bendrovės “Prime consulting” direktoriaus Sauliaus Olencevičiaus, ne ką maloniau pranešti ir kitą naujieną – kad tvirtais Lietuvos patriotais save laiko tik 31 proc. apklaustų šalies gyventojų. Panašiai tiek pat žmonių tvirtina nesą patriotai, o daugiau nei 40 proc. repondentų į klausimą, ar save laiko Lietuvos patriotu, rinkosi gana keistą atsakymo variantą “neturiu nuomonės”. “Tikriausiai didžioji dalis šios grupės žmonių nedrįsta prisipažinti, kad jie nėra patriotai”, – teigia S.Olencevičius.

Ar esate patenkintas savo valstybe ir Lietuvos raida apskritai? (proc.)

Ne    45,4
Iš dalies    36,8
Taip    14,6
Neturiu nuomonės    3,2

Ar laikote save Lietuvos patriotu? (proc.)

Neturiu nuomonės    40,6
Taip    31
Ne    28,4

Šaltinis: “Veido” užsakymu tyrimų ir konsultacijų bendrovės “Prime consulting” 2011 m. sausio 31–vasario 2 d. atlikta Lietuvos didžiųjų miestų 500 gyventojų apklausa. Cituojant apklausą, nuoroda į “Veidą” būtina

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...