2010 Rugpjūčio 26

Sveikinimai

Bėgikei Ž.Balčiūnaitei įteikta premija

veidas.lt

Andrius Kubilius pasveikino Lietuvos bėgikę Živilę Balčiūnaitę ir jos trenerį Romą Sausaitį. Živilė Balčiūnaitė šią vasarą Barselonoje (Ispanija) vykusiame Europos lengvosios atletikos čempionate moterų maratono rungtyje iškovojo aukso medalį ir tapo Europos čempione.

Maratono bėgikei ir treneriui premjeras įteikė Nepriklausomybės atgavimo 20-mečio medalius. Sportininkei taip pat įteiktas 20 tūkstančių litų premijos čekis ir Kūno kultūros ir sporto departamento medalis “Už sportinius pasiekimus”.

Sveikindamas čempionę premjeras linkėjo, kad šis laimėjimas bėgikei taptų tramplinu į dar didesnes pergales ir neslėpė susižavėjimo sportininkės ištverme, geležine valia, užsispyrimu, išmintimi bei moterišku žavesiu.

Ž. Balčiūnaitė, atsidėkodama premjerui už jau antrą sveikinimą (pirmą kartą A. Kubilius pasveikino sportininkę telefonu iškart jai tapus čempione), įteikė “premjerui, kuris mėgsta sportą” savo meninę portretinę nuotrauką su autografu.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...