2010 Liepos 14

Festivalis

“Be2gether” kitais metais gali ir nebebūti

veidas.lt

Birželio pabaigoje vykusiam muzikos ir meno festivaliui “Be2gether” patyrus nuostolių, rengėjai dar nėra priėmę sprendimo, ar kitais metais festivalį rengs penktąjį kartą.

“Turime nuostolių, festivalis buvo “minusinis”, – BNS sakė “Be2gether” atstovė Eglė Remeikaitė.

Anot jos, šiuo metu svarstoma, ar rengti “Be2gether” kitąmet, tai galutinai turėtų paaiškėti rudenį.

“Iš tikrųjų labai svarstome, nes vis dėlto penktųjų nuostolingų metų festivalis nelabai pakeltų. Taigi festivalis kitais metais galėtų vykti, jei nebent atsirastų kokia nors nemaža komercinė ar nekomercinė parama. Bandyti daryti taip, kaip šiemet, tai yra išgyventi iš bilietų, nebesiryžtume tikriausiai”, – sakė E.Remeikatė.

Pasak jos, festivalio biudžetas šiemet siekė per 1 mln. litų. E.Remeikaitė BNS yra sakiusi, kad šiemet rengėjai negavo valstybinės paramos, o rėmėjų dėl ekonominės krizės rasti sekėsi sunkiai, todėl tikėtasi išlaidas dengti iš bilietų pardavimo.

E.Remeikaitė sakė, kad festivalį aplankė apie 8-9 tūkst. asmenų, tačiau šį skaičių sudaro tiek renginio aptarnaujantis personalas, tiek žiūrovai. 2009-aisiais “Be2gether” aplankė apie 11 tūkst. žiūrovų.

“Be2gether” šiemet koncertavo elektroninio roko atlikėjai “Empire of the Sun” iš Australijos, britų rokeriai “Skunk Anansie” bei hip hopo atlikėjas iš Didžiosios Britanijos “Roots Manuva”.

Nuo 2007-ųjų vykstančiame festivalyje koncertavo grupės “Groove Armada”, “Bloodhound Gang”, “Morcheeba”, “Tricky”, “Datarock”.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...