2011 Sausio 02

Lietuva

Be elektros – apie 12 tūkst. vartotojų

veidas.lt

Dėl pūgos sekmadienio rytą be elektros vis dar buvo 12 apie tūkst. vartotojų visoje Lietuvoje. Šeštadienį dieną jų buvo apie 34 tūkst., o vakare – apie 17 tūkst.

Lietuvos elektros skirstomųjų tinklų operatorės bendrovės “Lesto” Dispečerinio valdymo departamento skyriaus vadovas Ervinas Pareigis BNS pranešė, kad sudėtingiausia padėtis sekmadienio rytą buvo Rokiškio rajone, kur elektros neturėjo apie 2,5 tūkst. vartotojų. Jo teigimu, pūga vakarų Lietuvoje baigėsi ir traukėsi į rytus, todėl padėtis pasikeitė.

Šiaulių regione, kur padėtis šeštadienį buvo prasčiausia, be elektros sekmadienį buvo likę tik 1,4 tūkst. vartotojų (šeštadienį ryte – 13 tūkst.), Klaipėdos regione – 2,6 tūkst. (9,8 tūkst.). Tuo tarpu daugiausia jų sekmadienį buvo Utenos – 3,9 tūkst. (3,8 tūkst.) ir Panevėžio regionuose – 3,4 tūkst. (tiek pat).

Bendrovė pranešė, kad nuo ankstyvo ryto dirbo 52 tinklo atstatymo brigados, prašvitus darbą tęsia tiek pat, kaip ir šeštadienį – 126 brigados.

Apie nutrūkusį elektros tiekimą ar pastebėtus sugadintus įrenginius “Lesto” prašo žmonių informuoti trumpuoju numeriu 1802 arba pagalbos telefonu 112.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...