2012 Gruodžio 15

Bardai tarp žvaigždžių: Saulius ir Jokūbas Bareikiai

veidas.lt


Vienas paskutinių 2012 metais projekto „Bardai tarp žvaigždžių“ koncertų, kuriame dalyvaus aktoriai, tėvas ir sūnus Saulius ir Jokūbas Bareikiai, vyks gruodžio mėn. 19 d. 19 val. Vilniaus universiteto planetariume.

Šioje magiškoje vietoje susirinkę bardų muzikos gerbėjai turės progą išgirsti išskirtinį duetą –  bardą Saulių Bareikį su sūnumi aktoriumi Jokūbu, kurie scenoje susitinka labai retai, dažniau per jųdviejų koncertus, kurie per metus įvyksta vos kelis kartus. Šia proga, šventiniam laikotarpiui, dainuojantys aktoriai kviečia žvaigždėtoje aplinkoje pasiklausyti jų dar negirdėtos programos, kuri dviejų dalių koncerte bus rimtoji ir šmaikščioji. Kokios dainos skambės, kur jos kadaise buvo girdėtos bei apie ką jos – galėsite sužinoti atėję į šį išskirtinį metų koncertą VU planetariume, kuris prasidės nuo kelionės po dangaus pasaulį.
Vytauto Kernagio gitaros laureatas, aktorius Saulius Bareikis sako apie sūnaus kuriamas dainas sužinojęs visai neseniai – prieš keletą metų vasarą, kai į dainuojamosios poezijos festivalį koncertuoti drauge su Jokūbu jį pakvietė Virgis Stakėnas.
Pasak Sauliaus, artimam giminaičiui ar draugui, kurio nuomonė tau yra svarbi, parodyti savo kūrinius sunkiausia, reikia laiko, kad susikauptum ir pasiryžtum šiam žingsniui. Šiuo atveju jis buvo sėkmingas ir platus – Viename iš projekto „Bardai tarp žvaigždžių“ koncertų tėvas su sūnumi kartu dainuoti į sceną žengs jau ne pirmą kartą. S. Bareikis prisipažįsta jau puoselėjantis planus ir apie ilgesnę bendrą muzikinę programą.

Anot Jokūbo, su tėvu jie dažnai susitinka, kartu praleidžia šventes, o bendra kūrybinė veikla suartina dar labiau. „Abu esame užsivertę darbais, visur tiesiog lakstome, ir rasti progą repeticijoms nelengva, – pripažįsta J. Bareikis. – Dažniausiai pasiskirstome funkcijas ir abu mokomės atskirai, o tuomet aš atvažiuoju pas tėvą ir suderiname galutinius koncerto akcentus“.
Taigi visus išsiilgusius dainuojamosios poezijos ir norinčius išgirsti šį neeilinį duetą šiuo stebuklingu šventiniu laikotarpiu, kviečiame į Vilniaus universtiteto planetariumą 2012 12 19 d.,19 val. Nesiliaukite ieškoję savo žvaigždės – sako per Kalėdas būna stebuklų…
Andriaus Kaniavos dainų mylėtojai kviečiami 2012.12.27, 19 val. į šventinį koncertą VU planetariume.
Naujaisiais gyvatės metais, 2013.01.25  planetariume koncertą surengs pats Virgis Stakėnas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...