2011 Vasario 04

Politika

Baltarusijai nepriimtinas “laukinis kapitalizmas”

veidas.lt

Baltarusijoje po prezidento rinkimų valstybės turto privatizavimo strategija nepasikeis, pareiškė šalies valstybės vadovas Aleksandras Lukašenka.

“Čia tikriausiai po rinkimų visi suprato, kad mes dabar šalį kaposime į gabalus ir išdalysime. Ko mums nereikia – atiduosime “Danone”, Vokietijai, Rusijai, Lenkijai. Taigi to nebus. Ir tai pasakytina ne tik apie pieną”, – pareiškė A.Lukašenka pasitarime pieno pramonės plėtotės klausimais ketvirtadienį Minske. Prezidento žodžius cituoja penktadienį valstybės vadovo spaudos tarnyba.

Prezidentas pabrėžė, kad Baltarusija visiškai gali pati sėkmingai parduoti savo pieno produktus užsienio rinkose.

“Įsteikite savo nacionalinę bendrovę, sukurkite prekybos tinklus ir parduokite. Rusijoje šiandien trūksta maisto. Jie ilgai ir visada pirks šį pieną. Kas trukdo?”, – sakė prezidentas.

Jo pažymėjo, kad yra galimybė padidinti pieno produkcijos tiekimus į Venesuelą, jeigu iškils sunkumų dirbant su Rusija.

“Jeigu Rusija nenori – padidinkite tiekimus į Venesuelą. Mes penkis kartus padidinome pieno tiekimą. Jie dar dvigubai prašo padidinti. Ten gi didžiulis rentabilumas”,- pažymėjo prezidentas.

A.Lukašenka pabrėžė, jog mano, kad nepriimtinas Baltarusijai “laukinis kapitalizmas”.

“Pas mus visiškai kitokia situacija šalyje nei Rusijoje, Vakaruose ir taip toliau. Mes nenorime “laukinio kapitalizmo” savo šalyje. Mes norime, kad tie, kurie dirba, taip pat kažką gautų. O karves šiandien melžia ir šeria valstietis, pieną perdirba taip pat baltarusiai. Jie neturtingi. Todėl jeigu jūs norite čia dirbti, neškite socialinę naštą”, – sakė A.Lukašenka, kreipdamasis į “Danone-Unimilk” atstovus.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. jo jo rašo:

    Šaunu!


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...