2011 Gegužės 07

B. Obama susitiko su O. Bin Ladeną nukovusiais kariais

veidas.lt

Scanpix

Penktadienį JAV prezidentas Barakas Obama (Barack Obama) susitiko su kariais, dalyvavusiais per Osamos bin Ladeno (Osama bin Laden) likvidavimo operaciją.

Kaip praneša “Associated Press”, susitikimas vyko už uždarų durų karinėje “Fort Campbell” bazėje, JAV Kentukio valstijoje. B. Obama ir jį lydintis JAV viceprezidentas Džo Baidenas (Joe Biden) bendravo su specialiųjų pajėgų nariais ir sraigtasparnio, nugabenusio juos į operacijos vykdymo vietą, lakūnais.

B. Obama visų JAV gyventojų ir viso pasaulio vardu padėkojo kariams už “gerai atliktą darbą”. Prezidentas taip pat pastebėjo, kad “Al Qaeda” lyderio likvidavimas tapo įmanomas dėl ilgamečių ginkluotų pajėgų ir žvalgybos pastangų, ir pavadino šią karinę operaciją viena sėkmingiausių per visą JAV istoriją.

Vėliau B. Obama susitiko ir su kitais “Fort Campbell” kariškiais. Kaip praneša CNN, sustikime dalyvavo per 2,3 tūkst. karių, neseniai sugrįžusių iš Afganistano.

Specialiojo būrio narių, dalyvavusių O. Bin Ladeno likvidavimo operacijoje (jų, įvairiais duomenimis, buvo nuo 12 iki 24 žmonių), pavardės ir vardai neviešinami.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...