2011 Liepos 01

“Aurelai” atnaujinta skrydžių licencija

veidas.lt

BFL
Privataus kapitalo Lietuvos užsakomųjų skrydžių bendrovę “Aurela” įsigijus naujai akcininkei – Kipro įmonei “Servolian Investments”, Civilinės aviacijos administracija (CAA)pripažino, kad bendrovės finansinė situacija tapo stabili ir atnaujino jai skrydžių licenciją.

Įsakymą, kuriuo licencijos galiojimas atnaujinamas nuo liepos 15 dienos, Civilinės aviacijos administracijos direktorius Kęstutis Auryla pasirašė birželio 28 dieną.

CAAvadovas BNS sakė, kad “Aurela” pateikė visus reikalingus dokumentus ir įrodymus.

“Duomenų gavome labai daug, “Aurelos” situacija radikaliai pasikeitė į gerąją pusę, todėl licenciją nuspręsta atnaujinti”, – patvirtino K.Auryla.

Nuolatinė “Aurelos” skrydžių licencija galiojo iki liepos 15 dienos, tačiau ji buvo sustabdyta, o laikinoji skrydžių licencija “Aurelai” buvo išduota iki liepos 7 dienos. Iki šios dienos susisiekimo ministras Eligijus Masiulis bendrovę įpareigojo “atkurti nuosavą kapitalą, užtikrinti, kad prisiimtų įsipareigojimų dydis neviršytų viso turimo bendrovės turto, atstatyti bendrojo ir kritinio likvidumo rodiklius iki optimalios jų rodiklių reikšmės vieneto ir pateikti tai įrodančius dokumentus”.

“Aurelos”vadovas Valdas Barakauskas BNS patvirtino, kad įmonės finansinė situacija yra gera, tačiau neatskleidė, kaip konkrečiai ji buvo pataisyta.

“Nelabai norėčiau to atskleisti. Mūsų padėtį mato kontroliuojantys pareigūnai. Galiu patvirtinti, kad ji stabili. Tikimės, kad viskas bus gerai ir nenuvilsime naujųjų savo akcininkų”, – sakė V.Barakauskas.

Jo teigimu, įmonė peržiūri veiklos strategiją, darbuotojų skaičių.

“Keičiamės jau dabar. Daugiau dėmesio numatome kreipti į Vakarų rinkas, nors akių nenuleisime ir nuo Lietuvos”, – sakė V.Barakauskas.

“Aurelos” akcininkė pasikeitė gegužės 31 dieną. Šiemet pavasarį “Aurelos” pardavimo sandoris su Kipro įmone “Goldnsky Leasing” žlugo, nes užsienio įmonė neįvykdė pirkimo sąlygų – neturėjo pinigų.

Vienintelė “Aurelos” akcininkė anksčiau buvo Liuksemburgo įmonė “Jocar Holding”.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...