2010 Birželio 09

Renovacija

Aukštosios mokyklos galės suremontuoti 78 bendrabučius

veidas.lt

Lietuvos aukštosios mokyklos galės pradėti renovuoti seniai remonto nemačiusius bendrabučius. 26 universitetams ir kolegijoms skiriama 30 mln. Lt, iš kurių bus galima suremontuoti 78 bendrabučius.

Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius pasirašė įsakymą, kuriuo keičiamas iki šiol galiojusios bendrabučių atnaujinimo programos antras etapas. Bendrabučiuose bus atnaujintos gyvenamosios ir bendrojo naudojimo patalpos – virtuvės, asmens higienos ir sanitariniai blokai bei kitos erdvės. Didžioji remonto darbų dalis bus atlikta per šiuos metus.

Pagal šią programą balandžio mėn. švietimo ir mokslo ministro įsakymu buvo paskirstyta 6,67 mln. Lt. Atsižvelgus į prastą pastatų būklę ir nusidėvėjimą, naujoje programos redakcijoje bendra šiemet skiriamų valstybės biudžeto lėšų suma padidinta iki 30 mln. Lt.

Siūloma pirmiausia atnaujinti pačių aukštųjų mokyklų nurodytus prioritetinius bendrabučius ir tęsti anksčiau pradėtus rekonstravimo darbus. 13 universitetų ir 13 kolegijų, kurių bendrabučiai bus remontuojami, taip pat turės skirti ne mažiau kaip 5 procentus nuosavų lėšų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...