2011 Rugsėjo 06

Aukcionas „Krepšinis vaikams“ – įsigyk marškinėlius su rinktinės žaidėjų autografais

veidas.lt

maike5

Europos krepšinio čempionatas – ne tik didelė krepšinio šventė, proga siekti reklaminio ženklo populiarumo ar galimybė išnuomoti nenaudojamą kambarį užsieniečiui. Bet ir galimybė daryti gerus darbus.

Jaunimo organizacija „Savas klubas“ Europos krepšinio čempionato proga sugalvojo pasinaudoti nesavanaudiškais tikslais.

„Norėjome čempionato proga nuveikti ir šį tą gero, ne tik palaikyti rinktinę. Taip kilo mintis surengti akciją „Krepšinis vaikams““, – teigė „Savo klubo“ atstovas Mindaugas. Pagrindinė akcijos idėja internetiniame aukcione parduoti marškinėlius su originaliais Lietuvos krepšinio rinktinės narių autografais. Vėliau už gautas lėšas nepasiturintiems vaikams bus nupirkti žaislai. „Tikimės, kad šis Europos krepšinio čempionatas suteiks gerų emocijų likimo ne visada lepinamiems vaikams. Marškinėliai yra vieneri, bet viliamės aukciono metu surinkti kuo didesnę pinigų sumą, už kurią galėtume nupirkti kuo daugiau žaislų. Taip pat norėtume paminėti, jog labai daug prie šios akcijos prisidėjo Lietuvos rinktinės krepšininkas Martynas Pocius, surinkęs rinktinės žaidėjų autografus, kuriam mes dar kartą norėtume padėkoti“,– atviravo pašnekovas.

Nuo rugsėjo 8 dienos internetiniame aukcione TUKTUK.LT bus pradedamas aukcionas, kurio metu ir bus galima įsigyti šiuos marškinėlius su originaliais rinktinės žaidėjų parašais. Aukcionas tęsis savaitę laiko.

Daugiau informacijos apie organizuojamą aukcioną rasite akcijos facebook profilyje www.facebook.com/krepsinis.vaikams

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...