2010 Rugpjūčio 23

Stichija

Audros nuostoliai – tūkstančiai žmonių be elektros

veidas.lt

Elektros skirstymo bendrovei Rytų skirstomieji tinklai (RST) pirmadienio naktį praūžusi liūtis su perkūnija vėl padarė nuostolių – be elektros liko apie 3 tūkst. įmonės klientų. VST aptarnaujamoje teritorijoje be elektros ankstų pirmadienio rytą buvo 900 klientų, tačiau jų skaičių per kelias valandas įmonei pavyko sumažinti iki 300-ų.

VST atstovė Giedrė Vinickienė BNS sakė, kad beveik visi elektros tiekimo netekę vartotojai yra Kaišiadorių rajone.

“Tačiau gedimai šalinami gana greitai, todėl tikimės, kad elektros tiekimą klientams pavyks atnaujinti netrukus”, – teigė G.Vinickienė.

Dėl kol kas nežinomų priežasčių pirmadienio rytą elektra atsijungė ir Vilniaus gyvenamųjų rajonų Viršuliškių-Karoliniškių ruože link Gariūnų.

“Priežastis, kodėl taip atsitiko, dabar aiškinasi RST specialistai. Kol kas nežinome, ar tai vėtros padarinys, ar gedimas kabeliuose”, – BNS sakė RST dispečerinės centro vadovas Ervinas Pareigis.

Anot jo, daugiausia nukentėjusių RST vartotojų – Trakų, Marijampolės, Molėtų rajonuose, taip pat vėtra kliudė Druskininkų, Vilniaus rajonus.

“Pagrindinės elektros tiekimo gedimų priežastys – griuvę medžiai, perkūnijos sugadinti įrenginiai. Šįsyk gedimai nėra tokie sudėtingi kaip praeitą kartą, todėl turėtų būti pašalinti greičiau”, – sakė E.Pareigis.

Ypač didelė audra Lietuvoje praūžė pirmąjį rugpjūčio savaitgalį.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...