2011 Birželio 04

Audringa O.Koršunovo teatro vasara

veidas.lt

"Veido" archyvas

Gegužės viduryje paskutinį spektaklį Vilniuje suvaidinę OKT/Vilniaus teatro aktoriai krauna lagaminus ilgoms gastrolėms po pasaulį. Jau šį sekmadienį “Įstabiosios ir graudžiosios Romeo ir Džuljetos istorijos” trupė iškeliauja į Lipecką Rusijoje, dar du spektakliai jų laukia Tambove ir Riazanėje.

Tik grįžę iš festivalio Rusijoje ir trumpam atsipūtę aktoriai vyks į Estiją. Taline, kuris šiemet yra Europos kultūros sostinė, Lietuvos žiūrovų pamėgtas Oskaro Koršunovo spektaklis “Dugne” pirmą kartą bus parodytas užsienio publikai. Prie ilgo stalo aktoriai šįkart susės neįprastoje erdvėje – iš šieno pastatytoje scenoje. “Šieno teatro” šeimininkai – estų trupė NO99, praėjusiais metais festivalyje “Sirenos” Vilniuje parodžiusi spektaklį “Kaip paaiškinti paveikslus negyvam triušiui”.

Pats režisierius į gastroles trupės kol kas nelydės ir liks Vilniuje, kur intensyviai repetuoja naują savo spektaklį “Miranda” pagal W.Shakespeare’o pjesę “Audra”. Jo premjera numatyta Barselonoje liepos mėnesį. Per vasarą “Miranda” bus parodyta festivaliuose Vengrijoje ir Lenkijoje, o Lietuvos žiūrovai naujausią O.Koršunovo spektaklį išvys jau rugsėjo mėnesį.

Šie metai OKT ypač darbingi, ir kelionių aktoriams tikrai netrūks. Spektaklio “Dugne” dar laukia suomiai, latviai, rusai ir slovakai. Kiti spektakliai keliaus į Italiją, Prancūziją, Ispaniją, Vokietiją, Šiaurės Airiją, Makedoniją ir Rumuniją.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. jovi jovi rašo:

    kada planuoja atvykti i pranzucija ?


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...