- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Audringa O.Koršunovo teatro vasara

Autorius: veidas.lt | 2011 06 04 @ 19:30 | Teatras | 1 Comment

"Veido" archyvas

Gegužės viduryje paskutinį spektaklį Vilniuje suvaidinę OKT/Vilniaus teatro aktoriai krauna lagaminus ilgoms gastrolėms po pasaulį. Jau šį sekmadienį “Įstabiosios ir graudžiosios Romeo ir Džuljetos istorijos” trupė iškeliauja į Lipecką Rusijoje, dar du spektakliai jų laukia Tambove ir Riazanėje.

Tik grįžę iš festivalio Rusijoje ir trumpam atsipūtę aktoriai vyks į Estiją. Taline, kuris šiemet yra Europos kultūros sostinė, Lietuvos žiūrovų pamėgtas Oskaro Koršunovo spektaklis “Dugne” pirmą kartą bus parodytas užsienio publikai. Prie ilgo stalo aktoriai šįkart susės neįprastoje erdvėje – iš šieno pastatytoje scenoje. “Šieno teatro” šeimininkai – estų trupė NO99, praėjusiais metais festivalyje “Sirenos” Vilniuje parodžiusi spektaklį “Kaip paaiškinti paveikslus negyvam triušiui”.

Pats režisierius į gastroles trupės kol kas nelydės ir liks Vilniuje, kur intensyviai repetuoja naują savo spektaklį “Miranda” pagal W.Shakespeare’o pjesę “Audra”. Jo premjera numatyta Barselonoje liepos mėnesį. Per vasarą “Miranda” bus parodyta festivaliuose Vengrijoje ir Lenkijoje, o Lietuvos žiūrovai naujausią O.Koršunovo spektaklį išvys jau rugsėjo mėnesį.

Šie metai OKT ypač darbingi, ir kelionių aktoriams tikrai netrūks. Spektaklio “Dugne” dar laukia suomiai, latviai, rusai ir slovakai. Kiti spektakliai keliaus į Italiją, Prancūziją, Ispaniją, Vokietiją, Šiaurės Airiją, Makedoniją ir Rumuniją.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/audringa-o-korsunovo-teatro-vasara

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.