2010 Rugsėjo 10

Kia

Atsistatydino “KIA” kompanijos vadovas

veidas.lt

Antro pagal dydį Pietų Korėjos automobilių gamintojo “Kia Motors” kompanijos vadovas Čun Sun Yinas vakar atsistatydino iš užimamų pareigų. Atsistatydinimo priežastis – masinis šios markės automobilių atšaukimas remontui dėl galimo elektros instaliacijos įrangos gedimo.

Kaip praneša naujienų agentūra AFP, Čun Sun Yinas, kuris taip pat užima Korėjos korporacijos “Hyundai-Kia Automotive Group” viceprezidento postą, apie savo pasitraukimą iš pareigų pranešė po to, kai remontuoti gamintojo sąskaita į servisus privalu atšaukti daugiau kaip 100 tūkst. “Soul”, “Sorento”, “Cadenza” ir “Borrego” (kai kuriose rinkose šis modelis vadinamas “Mohave”) automobilių. Kinijoje remontui atšaukta daugiau nei 18 tūkst. “Soul”, “Orento” ir “Borrego” modelių, kurie buvo surinkinėjami Kinijoje esančioje korėjiečių “Dongfeng Yueda Kia Motor Co” gamykloje. JAV į servisus turės atvažiuoti 35 tūkst. automobilių.

Tuo tarpu Korėjos kompanija pranešė, kad jokių incidentų, susijusių su “Kia” automobilių elektros instaliacija, pastaruoju metu nebuvo užfiksuota.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...