2014 Balandžio 03

Atsiskaitymai mobiliąja pinigine kas mėnesį dvigubėja

veidas.lt


Už pietus atsiskaityti išmaniuoju telefonu – tokią galimybę savo klientams siūlo sveikesnio maisto restoranas „Takeway“. Klientai gali nelaukti padavėjos, kol ji atneš sąskaitą, paims pinigus ir atneš grąžą – viską galima atlikti nuskenavus ant stalo esantį QR kodą. Šis sprendimas įgyvendintas drauge su mobiliųjų mokėjimų sistema „WoraPay“.
„Siekdami supaprastinti ir pagreitinti užsakymus ant kiekvieno stalo planavome įmontuoti planšetinį kompiuterį. „WoraPay“ pasiūlė supaprastinti ir pagreitinti atsiskaitymus – sudaryti klientams galimybę sąskaitą apmokėti naudojantis savo mobiliaisiais įrenginiais“, – sako restoranų „Takeway“ marketingo vadovas Andrius Bakanas.

Anot jo, iš pradžių su mobiliomis piniginėmis atsiskaitydavo tik keli lankytojai, kadangi daugeliui tai buvo nauja ir nežinoma. Tačiau atsiskaitymų vis daugėjo – kiekvieną mėnesį mobiliąja pinigine klientai atsiskaito vidutiniškai dvigubai daugiau nei praėjusį mėnesį. Taip pat atsiranda vis daugiau nuolatinių klientų, kurie sąskaitoms apmokėti renkasi šį būdą.

Galimybė atsiskaityti naudojantis mobiliosiomis piniginėmis „Paysera“ arba „WoraPay“ įdiegta 2013 m. lapkritį Vilniaus „Akropolyje“ esančiame „Takeway“ restorane. Dabar šiuo moderniu būdu sąskaitą apmokėti galima ir „Takeway“ restoranuose, kurie yra Vilniaus prekybos centruose „Panorama“ ir „Europa“ bei Kauno „Akropolyje“.
„Sistemos įdiegimas pirmajame restorane truko apie 3 savaites: derinome sąlygas, išsisprendėme techninius niuansus, sukūrėme maketus su informacine medžiaga. Vėliau viskas vyko kur kas greičiau. Kadangi „WoraPay“ sistema pateisino mūsų lūkesčius, atidarydami naujus restoranus ją planuojame diegti nuo veiklos pradžios. Tikimės, kad ateityje ji bus tokia pat populiari kaip ir atsiskaitymai banko kortelėmis bei pasieks apie 30 % visų atsiskaitymų, nes žmonės mobilųjį telefoną prie savęs turi dažniau nei piniginę“, – teigia A. Bakanas.
Šiuo metu mobiliųjų mokėjimų sistema „WoraPay“ galima atsiskaityti restoranuose „Takeway“, „Basilico“, „The Room“, „Livin“, boulinge „Apollo“, kai kuriose degalinėse „Lukoil“. Taip pat neseniai buvo pristatyta galimybė su šia mokėjimų sistema nuskenavus QR kodą įsigyti bilietus į „Vilnius Jazz“ renginius bei prezidento rinkimuose paremti Artūrą Zuoką.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...