2010 Gruodžio 03

Šventės

Atsigavo Kalėdinių vakarėlių rinka

veidas.lt

Dėl ateities optimistiškiau nusiteikusios įmonės šiemet Kalėdas švęs linksmiau – kalėdinių vakarėlių organizatoriai tvirtina, kad užsakymų sulaukia gerokai daugiau nei pernai.

Štai renginių organizavimo bendrovės “Axes” direktorius Kernius Stankūnas džiaugėsi, kad šį gruodį palyginti su praėjusiais metais darbų dvigubai ar net trigubai daugiau. “Šiemet darbo turime maksimaliai – organizuosime apie 40 vakarėlių, o pernai rengėme 12 ar 13″, – lygino K.Stankūnas.

Anot jo, šiemet prašymų surengti kalėdinius renginius darbuotojams sulaukiama ir iš tų įmonių, kurios pernai nusprendė šiuo klausimu pataupyti – automobilių pardavimo salonų, kazino.

Bendrovės “Concept events and media” projektų vadovas Karolis Urbelionis taip pat pastebi, kad šiemet kalėdinių vakarėlių įmonės užsako gerokai daugiau, tiesa, iki 2007 metų lygio dar toli. “Šiemet įmonės nori netikėto, naujo ir nebrangaus sprendimo. Niekam neužtenka šventės tik su tortu, vedėju ir muzikantu”, – klientų pageidavimų kaitą pastebi K.Urbelionis.

Jam pritaria ir K.Stankūnas, pabrėždamas, kad pernai didelė dalis įmonių leisdavo sau tik pasamdyti vedėją, kuris organizuodavo žaidimus, o šiais metais jau pageidauja grupių, šokių kolektyvų, iliuzionistų pasirodymų. Dėl šios priežasties įmonės ir lėšų kalėdiniam renginiui skiria daugiau, nors ir labai nenoriai. Pasak K.Stankūno, pernai kalėdinio įmonėms renginio sąmata vidutiniškai siekė apie 10 tūkst. Lt, o šiemet – per 15 tūkst. Lt.

Daugiau užsakymų kalėdiniams koncertams, daugiausiai iš biudžetinių įstaigų, šiemet sulaukia ir styginių kvintetas “Intermezzo” iš Vilniaus.

“Pernai vienu metu atrodė, kad visas šis reikalas mirė. Šiemet pirmas pusmetis pagal koncertų užsakymų skaičius taip pat buvo vangus, o dabar justi atsigavimas. Aišku, dar toli iki to lygio, koks būdavo iki krizės. Daugiau įstaigų tai galėtų sau leisti ir šiemet, bet susilaiko apsidairę ir pažiūrėjęs, ką kiti daro – niekas nenori būti išsišokėlis”, –  pasakoja kolektyvo narys Henrikas Marcinkus.

Beje, klientams stengiantis numušti koncerto kainą, pasitaiko ir kurioziškų siūlymų. “Esame sulaukę klausimų, ar negalėtų kvintetas ateiti pagroti trise, kad pigiau kainuotų”, – prisimena H.Marcinkus.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...