2014 Liepos 23

Atostogų metu Augustė Vedrickaitė dainuoja kine

veidas.lt

Martyno Siruso nuotr.

Dainininkei Augustei Vedrickaitei vasaros atostogos prasideda tuomet, kai ji pirmą kartą įbrenda į ežerą. „Dar nuo mažens atostogos man siejasi su buvimu gamtoje, stovyklavimu, maudynėmis. Kaskart džiaugiuosi, kai atsiranda laiko nuvažiuoti į kaimą, kai galiu kartu su šeima leisti vakarus prie laužo, kepti šašlykus ar eiti į mišką grybauti. Į tolimesnę kelionę paprastai išsiruošiu tik rudenį“, – pasakoja atlikėja. Jei vasarą prapliumpa lietus, ji atsiverčia knygą arba eina į kiną.

„Aš įsitikinusi, kad nėra blogo oro, yra tik netinkama apranga. Nesu iš tų, kurie skųstųsi prastu lietingu vasaros oru. Priešingai: nesuprantu, kaip galima nemėgti lietaus? Lietui lyjant mėgstu atsiversti knygą ar nueiti į kiną. Paskutinį kartą kine buvau praėjusią savaitę ir žiūrėjau miuziklą „Atostogos!“, – pasakoja Augustė.

 

Vos išėjusi iš kino salės su savo draugais „Facebook“ ji pasidalino tokiu įrašu: „Dar niekad anksčiau kino teatre neteko garsiai dainuoti su filmo herojais, džiūgauti, ploti ar atsistojus šokti, kai to norėjosi. Nereali patirtis! Visiems siūlau pamėginti! Į kokį filmą? Į miuziklą „Atostogos!“! Puikumėlis.“

 

Augustė sako, kad miuziklai kino teatruose rodomi ne taip ir dažnai, todėl jausdama meilę šiam žanrui ji stengiasi nepraleisti progos juos pamatyti. „Atostogose!“ buvo smagu išgirsti tiek daug gerai pažįstamų kūrinių, kurie, sakyčiau, buvo puikiai įpinti į paprastą, tačiau įtraukiantį filmo siužetą. Kartu su drauge nesivaržydamos garsiai dainavom kartu su filmo herojais, plojom po patikusių scenų ir netgi šokom atsistojusios, kai nusėdėti vietoje tapdavo sunku“, – smagias akimirkas kino teatre prisimena atlikėja.

 

Jei būtų galybė rinktis tarp vaidmenų ir būti Džeimso Bondo mergina arba pagrindine aktore „Mulen Ruže“, Augustė ilgai nesvarstydama rinktųsi antrąjį variantą. „Juk miuziklas apjungia ne tik vaidybą, bet ir dainavimą, šokį. Manau, tai ne tik kur kas sudėtingiau, bet ir man, kaip dainininkei, būtų kur kas įdomiau. Miuziklas kine ir teatre labai skiriasi, tačiau labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad man jau yra tekę išbandyti jėgas įkūnijant Jurgos vaidmenį lietuviškame miuzikle „Velnio nuotaka“ ir pagrindinę heroję Mariją miuzikle „Muzikos garsai“, – sako Augustė.

 

Miuziklas „Atostogos!“ (angl. „Walking on Sunshine“) yra naujausias „Gatvės šokių 3D“ ir „Gatvės šokių 2“ režisierių Maxo Giwos ir Danios Pasquini kūrinys. Jame skamba geriausi ir garsiausi, iki šiol visame pasaulyje populiarūs devintojo dešimtmečio superhitai – neužmirštamos Madonnos, Whitney Houston, George’o Michaelo, „Roxette“ ir Cher dainos, o kino kritikai filmui žada tokią pačią sėkmę, kaip ir prieš kelerius metus rodytam „Mamma Mia!“. Miuzikle vaidina ir Jungtinės Karalystės dainininkė bei dainų autorė Leona Lewis.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...