2010 Gruodžio 10

Popkultūra

Atidengtos Lady Gagos statulos

veidas.lt

Popmuzikos žvaigždės Lady Gagos (Leidi Gagos) vaškiniai modeliai ketvirtadienį buvo atidengti aštuoniuose pasaulyje veikiančiuose “Madame Tussauds” (“Madam Tiuso”) muziejuose, o kiekvieno iš jų apdaras skirtingai atspindi šios dainininkės provokuojantį stilių.

Londone dabartinė popmuzikos karalienė vaizduojama vilkinti Giorgio Armani (Džordžo Armanio) mados namų sukurtą kostiumėlį, su “Rococo” dizainerių stambiomis vijomis sugarbiniuotais plaukais, dėvinti dizainerio Philipo Treacy (Filipo Treisio) sukurtą telefono pavidalo kepuraitę.

Pastaroji yra akivaizdi užuomina į vieną didžiausių Lady Gagos hitų – dainą “Telephone”.

Visi aštuoni muziejai šiam projektui išleido apie 2,4 mln. JAV dolerių (6,2 mln. litų), tikėdamiesi pritraukti būrius Lady Gagos gerbėjų, trokštančių pamatyti savo dievaitės kopiją.

“Kiekvienos skulptūros stilius kitoks, ir kiekviena iš jų vilki netikėtus drabužius, – “Madame Tussauds” skulptorius Stephenas Mansfieldas (Stivenas Mansfildas) sakė Londone. – Tai išties smagu ir prideda šiek netikėtumo visai Lady Gagos figūrai”.

Per Londone vykusį naujųjų skulptūrų pristatymą Lady Gagos gerbėja Yvonne Fam (Ivon Fam) sakė, kad ši dainininkė teikia jai įkvėpimo.

“Jai nerūpi, ką galvoja kiti. Ji tiesiog lieka ištikima sau ir yra labai įkvepianti”, – aiškino mergina.

Atlikėjos vaškinės statulos taip pat buvo pristatytos Niujorke, Las Vegase, Holivude, Amsterdame, Berlyne, Šanchajuje ir Honkonge veikiančiuose “Madame Tussauds” muziejuose.

24 metų Lady Gaga, kurios tikrasis vardas – Stefani Germanotta (Stefani Džermanota), pastaruosius dvejus metus yra viena pagrindinių žvaigždžių pasaulio muzikos scenoje. Jos šokių muzikos kūriniai , tokie kaip “Bad Romance”, “Poker Face” ir “Telephone”, sulaukė milžiniško populiarumo, o dainininkės svetainė socialiniame tinkle “Facebook” turi per 20 mln. gerbėjų.

Dainininkės 2008 metų albumas “The Fame” ilgiau nei šimtą savaičių išbuvo JAV “Billboard” hitų sąrašuose.

Lady Gaga taip pat yra pagarsėjusi ekscentriškais triukais: atlikėja per vieną koncertą padegė fortepijoną, o per MTV videomuzikos apdovanojimų ceremoniją vilkėjo suknelę iš žalios mėsos.

Daugiau šia tema:
 • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. Anon Anon rašo:

  Tik jau ne ‘Veide’ tokius straipsnius det!

 2. Atia Atia rašo:

  Tikrai, nieko neprarasime šios naujienos neperskaitę… :) :)


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...