2015 Vasario 04

Artėja „Studijos 2015“

veidas.lt

Vasario 5–7 d., nuo ketvirtadienio iki šeštadienio, parodų ir kongresų centre „Litexpo“, Vilniuje, vyks XIII tarptautinė mokymosi, studijų ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2015“. Jos pagrindinė tema – kaip domėjimąsi technologijomis paversti perspektyvia specialybe.

Parodoje „Studijos 2015“ bus koncentruojamasi į tokias temas, kaip visų pakopų studijų galimybės ir kokybė Lietuvoje bei užsienyje, tarptautiniai mainai, jaunuolių karjeros planavimas ir suaugusiųjų profesinis perkvalifikavimas, rinkoje paklausiausios profesijos, praktikų atlikimas, verslumo įgūdžių ugdymas, verslo įmonių lūkesčiai darbuotojui, asmeninių stipriųjų ir silpnųjų pusių gryninimas bei daug kitų. Visa tai įsiteks į daugiau nei pusantro šimto renginių ir dirbtuvių, visa tai koordinuos švietimo, mokslo, verslo atstovai, karjeros konsultantai, psichologai, sėkmės pasiekę profesionalai.

Parodoje veiks įvairios zonos. Pavyzdžiui, „Inovacijų alėjoje“ bus demonstruojami mūsų aukštųjų mokyklų sukurti inovatyvūs produktai, „Kūrybinės industrijos – kūrybingai asmenybei“ zonoje bus galima daugiau sužinoti apie šią sritį, erdvėje „Verslas ir profesijos kalba“ įvairių profesijų atstovai dalysis sėkmės istorijomis ir įžvalgomis apie savo veiklą, na, o karjeros konsultacijų ir psichologų zona padės apsispręsti dėl ateities.

Vaikus atlydėję tėveliai irgi ras įdomių užsiėmimų: netrūks įdomių paskaitų, pavyzdžiui, prof. Alfredas Bumblauskas pasakos apie pasaulio istorijos mįsles ir aktualijas „nuo Naskos piešinių iki Donecko fronto“, doc. dr. Aidas Perminas aiškins apie trukdantį ir padedantį stresą, dr. Arūnas Gudinavičius ir dr. Andrius Šuminas nagrinės, kaip netolimoje ateityje pasikeis skaitymas, ar net bus galima apsilankyti kūrybinėje kulinarijos dirbtuvėje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...