2014 Birželio 04

Ar verta plaukti į Nidą?

veidas.lt


Savaitgalį (birželio 6–7 d.) Nidoje rengiamas vasaros sezono atidarymo festivalis „Benai, plaukiam į Nidą!“. Šventės pavadinimas šįmet, pradėjus reguliariai kursuoti laivui iš Klaipėdos į Nidą, dar labiau atitiks savo pavadinimą.
Iš Klaipėdos senosios perkėlos motorlaivis „Smiltynė“ išplaukia kasdien 9.30 ir 15.30 val., iš Nidos – 12.30 ir 18.30 val. Kelionės trukmė – 2 val. 15 min., bilieto kaina vienam žmogui perkant internetu – 30 Lt, laive – 33 Lt. Beje, lygiai tiek pat kainuotų bilietas ir gyvūnui, jei nuspręstumėte plaukti kartu su savo augintiniu. O štai vaikai iki 10 metų amžiaus gali keliauti perpus pigiau.
Geros muzikos gerbėjams įsimintiniausias festivalyje turėtų būti penktadienio vakaras, kai 20 val. savo koncertą, grojant Kauno miesto simfoniniam orkestrui, atviroje kurorto scenoje pradės tenoras Merūnas Vitulskis. Jo pasirodymą dar pratęs „supopsinta“ klasika, kurią atliks „el Fuego“, Inga Valinskienė, Irena Starošaitė ir kiti.
Šeštadienį 12 val. koncertuos vaikų kolektyvai, 17 val. prie Vytauto Kernagio paminklo rinksis dainuojamosios poezijos gerbėjai, 20 val. prasidės folkloro ansamblių subėgimas, o nuo 21 val. Nidos scenoje karaliaus popmuzikos šlageriai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...