2010 Lapkričio 04

Spaudos aktualija

Ar Lietuva – palanki šalis verslui?

veidas.lt

Pagal sukurtas sąlygas verslui per metus Lietuva pakilo iš 26 vietos į 23. “Doing Business 2011″ ataskaita skelbia, kad mūsų šalis įgyvendino daugiausia – 5 reformas, lengvinančias verslo veiklą. Jos įvykdytos verslo pradžios, paskolų pasiekiamumo, mokesčių mokėjimo, užsienio prekybos ir verslo uždarymo srityse. Tačiau džiūgauti valdžia nedrįsta, nes prieš kelis mėnesius kita institucija – Tarptautinis vadybos plėtros institutas – smarkiai nuvertino jos veiklos efektyvumą.

„Verslo žinios“ rašo:

“Pagal sukurtas sąlygas verslui per metus Lietuva pakilo iš 26 vietos į 23, „Doing Business 2011“ (DB) ataskaita skelbia, kad mūsų šalis įgyvendino daugiausia – 5 reformas, lengvinančias verslo veiklą. Jos įvykdytos verslo pradžios, paskolų pasiekiamumo, mokesčių mokėjimo, užsienio prekybos ir verslo uždarymo srityse. Ar pajuto išvardytų reformų efektą tie subjektai, kuriems jos buvo skirtos, – kita kalba. VŽ dažnai rašo apie uždarytas prieigas prie bankų paskolų, kurių pasiekti neįmanoma ir su valstybės garantijomis, tačiau verslas paliudys, kad iki 15% sumažintas pelno mokestis ar laiku ištaisyta klaida dėl individualių įmonių apmokestinimo sudaro sąlygas jam kvėpuoti lengviau.”

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...