2010 Balandžio 09

Generalinė miškų urėdija

Aplinkos ministras teigia netoleruosiantis nelegalios veiklos

veidas.lt

“Netoleravau ir netoleruosiu su įstatymais prasilenkiančios veiklos. Jei aplinkos sistemoje yra tuo užsiimančių asmenų, prieš juos bus imtasi pačių griežčiausių priemonių”, – teigia aplinkos ministras Gediminas Kazlauskas.

Taip Aplinkos ministerijos vadovas sureagavo į šiandien viešojoje erdvėje paskelbtą informaciją, jog Specialiųjų tyrimų tarnyba atlieka ikiteisminį tyrimą dėl galimai neskaidrios ūkinės finansinės veiklos, pinigų panaudojimo ne pagal paskirtį ir dokumentų klastojimo Generalinėje miškų urėdijoje.

“Neabejoju, kad teisėsaugininkai tinkamai atliks savo darbą ir paskelbs, ar jų įtarimai pasitvirtino, ar ne. Mes savo ruožtu esame pasirengę bendradarbiauti su STT, suteikti jiems visą reikalingą informaciją ir kitokią pagalbą”, – sako G. Kazlauskas.

Artimiausiu metu aplinkos ministras taip pat planuoja susitikti su generaliniu urėdu Benjaminu Sakalausku bei pasikalbėti apie jo vadovaujamos įstaigos veiklą, ypatingai akcentuojant ūkinius-finansinius klausimus.

G. Kazlauskas pažymi, jog neseniai jis asmeniškai buvo susitikęs su kelių teisėsaugos institucijų vadovais, kuriuos paragino stiprinti tarpusavio bendradarbiavimą.

“Be to, paprašiau nurodyti tas aplinkos sistemos vietas, kurios pareigūnams kelia didžiausią įtarimą dėl galimos korupcijos ar kitos nesąžiningos veiklos – tam, kad ne tik teisėsaugininkai, tačiau ir mes patys galėtume skirti joms padidintą dėmesį siekiant užkirsti kelią bet kokiems, net ir menkiausiems pažeidimams”, – tvirtina aplinkos ministras.

Aplinkos ministro atstovas spaudai Tomas Beržinskas, tel. 219 1868

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...