2011 Kovo 30

Politika

Aplinkos ministras šį tą nuveikė

veidas.lt

Seime žlugus interpeliacijai aplinkos ministrui Gediminui Kazlauskui, Seimo pirmininkė Irena Degutienė sako, kad nuo nepasitikėjimo juo inicijavimo pradžios ministras spėjo nuveikti dalį darbų.

“Interpeliacijos tekstas paruoštas dar rudens sesijoje. Daug kas per tą laiką jau nuveikta, kai kurie darbai pradėti. Taigi, ir pati valdanti koalicija balsuodama atsižvelgė į ministro padarytus darbus arba įveiktas pastabas, kurios anksčiau išsakytos. Sakyčiau, galbūt aplinkos ministrui buvo suteiktas toks pasitikėjimas šiek tiek avansu, ypač kalbant apie renovavimo darbus”, – interviu Žinių radijui sakė I.Degutienė.

Anot jos, Seimo opozicija pasitikrino savo jėgas, balsuodama dėl pasitikėjimo aplinkos ministru.

“Opozicijos ir veiklos sfera, ir pasirodymas yra per interpeliaciją. Ir ji turi ne tik teisę, bet ir pareigą tai daryti. Tiktai turbūt ne pats geriausias variantas, kai kas mėnesį vienam ar kitam ministrui yra rengiama interpeliacija, kuri pasibaigia niekuo. Jeigu opozicija yra pasirengusi perimti valdžią ar turėti ką pasakyti,ir žino, kad interpeliacija baigsis ministro nuėmimu, tai tada visai kitas variantas”, – sakė Seimo pirmininkė.

Ji sakė tikinti, kad opozicija po nesėkmingų interpeliacijų padarys išvadas.

G.Kazlauskui opozicija priekaištavo dėl nevykdomos gyvenamųjų namų renovacijos, atliekų tvarkymo programų vilkinimo, aplaidaus požiūrio į saugomų teritorijų ir miškų ūkio pertvarką,

nesugebėjimo įsisavinti Europos Sąjungos lėšas.

Interpeliaciją G.Kazlauskui inicijavo opozicinė Seimo Krikščionių partijos frakcija.

Aplinkos ministrą ne kartą kritikavo ir prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...