2010 Liepos 19

E-policija

Apie nusikaltimą – SMS žinute

veidas.lt

Netrukus Lietuvos gyventojai apie nusikaltimus, eismo įvykius, vagystę ar dingusius daiktus galės pranešti sms žinute, surinkę nemokamą trumpąjį numerį. Ši kovos su nusikaltimais priemonė taps prieinama įgyvendinus projektą – “Viešosios policijos paslaugos “Pranešimų policijai teikimas” perkėlimas į elektroninę erdvę” (toliau – “E-policija”).

Viena iš kuriamo projekto “E-policija” paslaugų – galimybė pranešti apie nusikaltimus, administracinius pažeidimus, vagystes, dingusius asmenis ir kitas nusikalstamas veikas SMS arba MMS pranešimu tiesiai iš įvykio vietos, bet kuriuo paros metu. Tikimasi, kad įvedus trumpąjį numeri, kuriuo bus galima siusti šias žinutes, padidės nusikaltimų, ypač smulkesnių, išaiškinimo galimybės.

Projekte “E-Policija” numatyta ir daugiau elektroninių paslaugų gyventojams. Tai ir galimybė kreiptis į policijos departamentą elektroniais laiškais, elektroninė svetainė, kurioje bus bus įmanoma rasti naudingos informacijos, stebėti pateiktų paraiškų būseną.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...