2010 Balandžio 08

Socialinė atsakomybė

Apdovanotos atsakingos įmonės

veidas.lt

Andrius Ufartas / BFL

Vilniaus universitete trečiąkart buvo apdovanotos įmonės, prisidedančios prie socialinės gerovės kūrimo ir neigiamo poveikio aplinkai mažinimo.

Seimo pirmininkė Irena Degutienė pabrėžė, kad valstybė vertina, palaiko ir skatina tokias įmones, kurios ieško ir randa būdų išlaikyti kolektyvą, užtikrinti socialines garantijas, investuoti į darbuotojų mokymąsi, kartu su vietos bendruomene spręsti socialines problemas, kurti saugią ir ekologiškai švarią aplinką.

Šių metų apdovanojimų metu ypatingas dėmesys buvo skiriamas įmonių veiklai, kuria buvo siekiama spręsti ekonominės krizės iššūkius. Kasmet populiarėjantys apdovanojimai šiais metais susilaukė didžiausio įmonių dėmesio – gautos 69 paraiškos iš 40 įmonių. Praeitais metais skaičiai buvo kur kas kuklesni: rikimuose dalyvavo 22 įmonės, buvo pateikta 50 paraiškų.

Nugalėtojams apdovanojimai trijų kategorijų įmonių tarpe (Lietuvos didelių įmonių, užsienio kapitalo įmonių bei smulkaus ir vidutinio verslo kategorijoje) buvo įteikti pagal tris nominacijas: “Metų darbovietė”, “Metų bendruomeniškiausia įmonė”, “Aplinkosaugos įmonė” bei pagrindinis prizas – “Socialiai atsakinga įmonė 2009″.

“Metų darbovietės” nominacijoje apdovanotos:

• Lietuvos didelių įmonių kategorijoje – UAB Klaipėdos jūrų krovinių kompanija “Bega”: Už tai, kad krizės iššūkius sprendė kurdami naujas darbo vietas, išlaikydami papildomas garantijas ir darbo užmokesčio lygį;

• Užsienio įmonių kategorijoje – UAB “PricewaterhouseCoopers”: Už sugebėjimą pasirengti krizei, greitą reagavimą į iššūkius ir darbuotojų iniciatyvą;

• Smulkių ir vidutinių verslo įmonių kategorijoje – UAB “PakMarkas”: Už geras gamybines darbo sąlygas ir neformalizuotą požiūrį į žmogų.

“Metų bendruomeniškiausia įmonė” nominacijoje apdovanotos:

• Lietuvos didelių įmonių kategorijoje – Alma Littera įmonių grupė: Už jaunos kartos kūrybiškumo skatinimą ir sėkmingas švietėjiškas iniciatyvas;

• Užsienio įmonių kategorijoje – UAB “Mars Lietuva”: Už sėkminga dialogą su visuomene ir jaunimo humaniškumo ugdymą

• Smulkių ir vidutinių verslo įmonių kategorijoje – A.Astrausko “Pirmas žingsnis”: Už nuosekliai plėtojamą partnerystę su vietos bendruomene.

“Aplinkosaugos įmonė” nominacijoje apdovanotos:

• Lietuvos didelių įmonių kategorijoje – UAB “Fermentas”: Už darbuotojų įtraukimą į įmonės aplinkosaugos veiklą;

• Užsienio įmonių kategorijoje – UAB “Coca-Cola HBC Lietuva”: Už aplinkosaugos programą ir pastangas diegti aplinkai palankias technologijas;

• Smulkių ir vidutinių verslo įmonių kategorijoje – UAB “ATEA”: už verslo procesų pertvarkymą pagal aplinkosaugos principus.

Socialiai atsakinga įmonė 2009:

• Lietuvos didelių įmonių kategorijoje – Teo LT, AB: Už visapusišką lyderystę, viešumą siekiant socialinės atsakomybės tikslų ir nuoseklumą net ir krizės metu;

• Užsienio įmonių kategorijoje – UAB “Omnitel”: Už naujų iniciatyvų įvairovę ir svarbą šaliai bei socialinę atskirtį patiriantiems žmonėms

• Smulkių ir vidutinių verslo įmonių kategorijoje – UAB “Renerga”: Už darnaus verslo puoselėjimą, jaunimo ugdymą ir pastangas vystyti žaliąją energetiką.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...