2011 Gegužės 17

Analitikai teigiamai vertina “Aprangos” rezultatus

veidas.lt

BFL

Baltijos mažmeninės drabužių prekybos lyderė “Aprangos” grupė pranešė pirmąjį ketvirtį dirbusi pelningai. Tai teigiamai įvertino analitikai, tačiau ne biržos investuotojai – šie neskubėjo pirkti nei šios, nei kitų bendrovių akcijų, rašo “Verslo žinios”.

“Rezultatus galima vertinti kaip neblogus – didėja apyvarta, auga ir pelningumas. Svarbiausia tai, kad sąnaudos neauga taip greitai, kaip pajamos. Teigiamai reikėtų vertinti ir plėtrą Estijoje bei sparčiai šioje šalyje augančią apyvartą”, – pirmadienį paskelbtus “Aprangos” grupės veiklos rezultatus komentavo “Swedbank Markets” ekspertas Donatas Užkurėlis.

Drabužių prekybos įmonių grupė “Apranga” paskelbė, kad jos grynasis pelnas šiemet sausį-kovą siekė 1,089 mln. litų, pernai tuo pačiu metu grupė patyrė 0,65 mln. litų nuostolių.

“Pelnas iš esmės buvo toks, kokio ir buvo tikėtasi. Nereikėtų pamiršti, kad pirmąjį ketvirtį šiai įmonei visuomet sezoniškai būna prastesnis”, – dėstė D. Užkurėlis. Jo manymu, bendrovės veiklos rezultatų atsigavimas yra įskaičiuotas į dabartinę akcijos kainą biržoje.

“Swedbank Markets” pagerino “Aprangos” akcijų vertinimą nuo “parduoti” iki “laikyti” ir šiuo metu skaičiuoja naują tikslinę akcijos kainą (senoji -1,30 euro).

“Bendrovės rezultatai tikrai neprimena neseniai paskelbtų “Baltikos” rodiklių ir rodo augimą, tačiau reakcija į naujieną tiek kainos pokyčio, tiek apyvartos atžvilgiu rodo bendrą tendenciją rinkoje – investuotojai yra vangūs ir į bendrovių rezultatus beveik nereaguoja”, – komentavo banko “Finasta” finansų makleris Simonas Jurgionis.

“Aprangos” akcijos pirmadienį biržoje pigo 1,52 proc. iki 1,750 euro, apyvarta buvo vos 7 tūkst. eurų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...