2013 Gegužės 07

ALT parodoje – dėmesys pradedantiesiems vairuotojams ir kultūrai keliuose

veidas.lt

 

Gegužės 10-12 dienomis vyksiančioje automobilių, automechanikos ir laisvalaikio transporto priemonių parodoje „ALT 2013“ vyks  diskusijos, susijusios su vairavimo kultūra Lietuvoje.
UAB „Ecodriving LT“ į diskusiją „Žalio vairuotojo ABC“ kvies jaunus ir mažą vairavimo patirtį turinčius vairuotojus. Jiems turėtų būti ypač naudinga informacija apie reikalavimus šiuolaikiniams vairuotojams bei numatomi jaunųjų vairuotojų egzamino vertinimo pakitimai.
Patys seminaro svečiai bus kviečiami diskutuoti, išsakyti savo nuomonę apie vairuotojų mokymų aktualijas Lietuvoje ir taip prisidėti prie vairuotojų rengimo tobulinimo.
Diskusijoje bus nagrinėjama ir pradedančiųjų vairuotojų sukeltų eismo įvykių statistika. Be ketinimų dar kartą stipriai didinti baudas ar dar labiau riboti pradedančiuosius vairuotojus,  šį kartą dėmesys kryps į vairuotojų klaidas, kurias aiškinsis ir jų sprendimo būdų ieškos „Ecodriving LT“ lektorius ir saugaus vairavimo instruktorius Artūras Pakėnas.
A.Pakėnas iš anksto užsimena, kad didžiausia bėda – nekultūringi vairuotojai, piktybiškai viršijantys leistiną greitį, nesilaikantys saugaus atstumo, nerodantys posūkių ir negerbiantys kitų vairuotojų.  Auklėti būsimus vairuotojus ar perauklėti nekultūringus dabartinius – vairavimo instruktorių darbas. Ar reikia į tai įtraukti didesnes pajėgas, „Ecodriving LT“ komanda seminare kvies diskutuoti ir svečius.
Diskusijoje bus paliesta ir itin svarbi tema jauniesiems vairuotojams – automobilių „tiuningas“. Ne, čia nebus kalbama, kokio dydžio lieti ratlankiai ir kokio tipo galinis aptakas labiausiai tinka jūsų automobiliui. Čia bus kalbama apie elementarius techninius reikalavimus automobiliams, bus analizuojama dažniausiai pasitaikantys jų trūkumai. Norintys turėti išskirtinį automobilį išsiaiškins, kur dažniausiai persistengia jų bendraamžiai, ko neatlieka iki galo.
Šia tema turėtų susidomėti net ir turintys paprasčiausią transporto priemonę ir nenorintys joje nieko keisti. Ji padės atkreipti dėmesį į reikalavimus tvarkingam automobiliui, kad nereikėtų kelis kartus kartoti techninių apžiūrų procedūros.
Paroda ALT vyks gegužės 10-12 dienomis. Šiemet beveik 17 000 kv. metrų plotą užimsiančioje ekspozicijoje savo produkciją ir naujoves pristatys apie 70 automobilių verslo atstovų iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...