2012 Gruodžio 27

Algirdo Butkevičiaus interviu „Žinių radijui“

veidas.lt

butkevicius1111

Premjeras Algirdas Butkevičius interviu „Žinių radijo“ laidoje „Pozicija“ kalba apie itin aukštus savo kaip premjero reitingus, koalicijos partnerių santykius po trijų Darbo partijos narių imuniteto panaikinimo, šiandieninį savo vizitą į VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkciją, galimybes įsigyti sraigtasparnius iš Aplinkos ministerijos administruojamų ES lėšų, socialdemokratų rinkiminį pažadą įvesti progresinius mokesčius, praėjusius bei ateinančius metus.

 

Paklaustas, kaip vertina itin aukštus savo kaip premjero reitingus, Algirdas Butkevičius pabrėžia, kad toks išankstinis žmonių pasitikėjimas labai įpareigoja nenuvilti visuomenės ir tikisi, kad aukštus reitingus pavyks išlaikyti ir vėliau, kuomet jau bus matomi Vyriausybės darbo rezultatai.

 

Kalbėdamas apie šiandieninį savo vizitą į VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkciją premjeras teigia, kad svarbiausias jo tikslas – išsiaiškinti, kaip yra vykdomas suskystintųjų gamtinių dujų terminalo (SGD) projektas. „Noriu pamatyti priemonių planą, kaip ruošiamasi įgyvendinti vieną svarbiausių strateginių Lietuvos projektų – pastatyti SGD terminalą iki 2014-ųjų metų pabaigos“, – sako Vyriausybės vadovas.

 

Paklaustas apie rinkimų metu socialdemokratų deklaruotą siekį įvesti progresinius mokesčius Ministras Pirmininkas sako, kad bus sudaryta ekspertų darbo grupė, kurios pagrindinė užduotis – rasti būdus sumažinti mokestinę naštą darbo pajamoms, nesumažinant biudžeto pajamų. „Stengsimės, kad tiems žmonėms, kurie gauna mažesnes darbo pajamas, mokestinė našta būtų mažesnė“, – teigia premjeras.

 

Kalbėdamas apie svarbiausius kitais metai laukiančius darbus Vyriausybės vadovas akcentuoja energetinius projektus, inovacijų pritraukimą ir daugiabučių renovaciją.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (9)

 1. XXI a. baudžiava Lietuvoje XXI a. baudžiava Lietuvoje rašo:

  22 metus
  Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių.
  Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės.
  Kai …
  Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus:
  - pieno 1 litrą;
  - miltų 1 kilogramą;
  - cukraus 1 kilogramą;
  - 6 kiaušinius;
  - aliejaus 1 litrą;
  - dyzelino 1 litrą.
  Tai …
  Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka.
  (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys)
  Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai.

  Jei Europos Sąjungoje (ES) yra toleruojama tokia atskirtis, tai ES neturi ateities.

 2. XXI a. baudžiava Lietuvoje XXI a. baudžiava Lietuvoje rašo:

  Gyventi oriai Lietuvoje trukdo štai šios partinės gaujos, kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi:
  - LSDP (Lietuvos socialdemokratų partija) ir
  gaujos vadeiva Algirdas Butkevičius;
  - TS LKD (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionių demokratai) ir
  gaujos vadeiva Andrius Kubilius;
  - Partija Tvarka ir teisingumas su
  gaujos vadeiva Rolandu Paksu;
  - Liberalų ir centro sąjunga su
  gaujos vadeiva Algiu Čapliku;
  - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis ir
  gaujos vadeiva Eligijus Masiulis.
  Taip pat Lietuvai yra pavojingi gaujos vadeiva Voldemar Tomaševski su Lietuvos lenkų rinkimine akcija, gaujos vadeiva rusas Viktor Uspaskich su darbo partija ir kiti į juos panašūs.

  Tai yra nusikalstamos partinės gaujos, kurios dirbtinai skurdina bendruomenės žmones, naikina Lietuvą.

 3. XXI a. baudžiava Lietuvoje XXI a. baudžiava Lietuvoje rašo:

  2009 metais partinės gaujos sukčiai įvedė neapmokestinamojo pajamų dydžio (NPD) skaičiuoklę ir dabar kai pajamos yra 3150 litų ir daugiau, tai NPD = 0 !!!
  Nuo tada, dabar …
  Kai MMA 850 litų, tai darbininkas netenka 1% savo atlyginimo.
  Kai MMA 1000 litų, tai darbininkas netenka dar 2% savo atlyginimo.
  Tai reiškia, kad …
  Didinant MMA, „nepastebimai” didėja mokesčiai silpniausiesiems.

  Anglijoje šiuo metu NPD apie 2870 litų per mėnesį, kai maisto ir daiktų kainos apytiksliai sutampa su lietuviškomis.

 4. XXI a. baudžiava Lietuvoje XXI a. baudžiava Lietuvoje rašo:

  Kai Lietuva yra prijungta prie ES dviejų dienų neaiškiu referendumu,
  tai yra sukčiavimas.
  Kai Lietuvos žmonės priversti išgyventi nežmoniškos socialinės atskirties sąlygomis ES,
  tai yra sukčiavimas.
  Kai net Lietuvos žemė yra paversta preke užsieniečiams tik už lengvai spausdinamus pinigus,
  tai yra sukčiavimas.
  Lietuva yra naikinama, sukčiaujant.
  22 metus partinės gaujos naikino Lietuvą.
  Negerai.

  Partinės gaujos, kurios valdė Lietuvą 22 metus, darė nusikaltimus žmogiškumui. Partinių gaujų dėka, Lietuva tapo netinkama žmogui gyventi. Neregėto mąsto emigracija tai byloja. Visos partinės gaujos, prisidėjusios prie Lietuvos naikinimo, turi būti išformuotos.

 5. aus Memel aus Memel rašo:

  Iki pirmalaikiu rinkimų „Plūdurėlis“ gali būti ramus, nes „komuniagų“ partinis „Komjaunimo tiesos“ laikraštis nuolatos pirks iš tyrimo centro „ Vilmorus “ apklausa (kad tik nesumaišytu ir pagiringi pirma sąraše neįrašytu V. Blinkevičiūtės ar buv.komisaro Grigaravičiaus pavardes) ir „ LRT – siaurovizija“ kelias dienas paeiliui nuo ryto iki vakaro iš el.skydinės transliuos reitingų viršūnėje esančia premjero pavarde , bei jo partijos pavadinimą.

 6. info Lietuvos žemė info Lietuvos žemė rašo:

  Vengrijos įstatymų leidėjai gruodžio 17 dieną didele persvara nubalsavo už konstitucijos pataisą, uždrausiančią užsieniečiams pirkti žemės ūkio sklypus.
  O …
  Lietuvoje po metų įsigalios leidimas sukčiams išpardavinėti Lietuvos žemes.
  Kai …
  “Nė vienas istorikas ar kitoks mokslinčius nepasakys, kiek milijonų lietuvių jau padėjo galvas kovodami už Lietuvos žemės išsaugojimą.”
  Rašo Pranciškus

 7. info Lietuvos žemė info Lietuvos žemė rašo:

  Visiems visiems visiems

  Vengrijos įstatymų leidėjai gruodžio 17 dieną didele persvara nubalsavo už konstitucijos pataisą, uždrausiančią užsieniečiams pirkti žemės ūkio sklypus.

  Burkimės ir organizuokim referendumą. Nes …
  Lietuvos žemių išpardavinėjimas užsieniečiams yra sukčių sumanytas Lietuvos naikinimas.

  Registracija:
  pranciskus.sliuzas@kaisiadorys.lt
  arba tel. 8 698 02118

 8. John Robert John Robert rašo:

  GERA DIENA,

  Patikimas paskolos pasiūlymas galioja dabar ir gauna paskolą !!! Tai yra galimybė tiems, kurie patiria finansinių sunkumų, ir tiems, kurie nori finansų krizės savo gyvenimą, mes suteikiame kreditą labai protinga 2% palūkanų norma, mes suteikiame
  visų rūšių paskolos, skirtos padėti finansiniam stresui. Daugelis kenčia ir jiems reikia pagalbos, kad pagerėtų jų gyvenimo lygis, daugelis jų nebeveikia ir jiems reikalinga finansinė pagalba, kad galėtų pradėti verslą. Daugeliui finansinės pagalbos reikia išvalyti savo sąskaitas ir skolas. Tai jums protingas sprendimas. Mūsų paskolos pasiūlymas garantuojamas, nesant jokio aptariamo užstato. Kaip paskolos pareiškėjas, jūs prašote paskolos su išsamia informacija apie mano kontaktą. Pavadinimas: John El. Paštas: mrjohnrobertloanfirm@gmail.com Whatsapp (+6285298234143)

 9. Gera diena ,

  Patikimi paskolų sandoriai galioja jau dabar ir gaukite paskolas !!! Tai galimybė tiems, kurie patiria finansinių sunkumų ir norintiems finansinės sumaišties gyvenime, mes teikiame kreditą su labai pagrįsta 2% palūkanų norma, mes teikiame visų rūšių paskolas. padėti šalims, patiriančioms finansinį stresą.Daugelis kenčia ir jiems reikia pagalbos pagerinti savo gyvenimo lygį, daugelis praranda darbą ir jiems reikalinga finansinė pagalba pradedant verslą, daugeliui jų reikia sutvarkyti sąskaitas ir skolas.Tai yra protingas sprendimas. Jums garantuotas paskolos pasiūlymas nereiškia jokio užstato. Kaip paskolos pareiškėją, jei jus domina paskolos paskola iš mūsų įmonės, susisiekite su mumis per:

  (WHATSAPP): +2347036746851

  Arba susisiekite su mumis per:
  (EMAIL): globalfinancecompany234@gmail.com

  Dėkoju


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...