2014 Rugpjūčio 08

“Aktorių trio” dainuos draugams

veidas.lt

Rugpjūčio 10 d. 19 val. Botanikos sode – ilgai lauktas susitikimas su legendine grupe – „Aktorių trio“. Trys aktoriai – Kostas Smoriginas, Saulius Bareikis ir Olegas Ditkovskis – tai žmonės vis dar galintys suvirpinti kiekvieno klausytojo širdį tikru, nuoširdžiu, žadinančiu gyvenimui garsu.

Grupė susibūrė 1995 metais ir žaibiškai tapo populiari. Anšlaginiai koncertai, dideliais tiražais parduodami albumai, hitais tapusios dainos paskatino visuotinį susidomėjimą autorine/aktorine daina. Grupė išgyveno trejus šlovės metus ir pasuko skirtingais keliais: 1998 m. įvyko pirmas grupės “Adios” (S.Bareikio , O.Ditkovskio ir A.Kulikausko) koncertas, o K.Smoriginas pradėjo solinę karjerą. Tačiau praėjus laikui grupės nariai vėl susitiko bendram projektui, iš kurio gimė albumas „Vėl kartu“ ir sėkmingi trio koncertai. Šiuo metu aktoriai vis rečiau susitinka pamuzikuoti scenoje, ir, kaip patys teigia, tai vis dar teikia jiems malonumą, išliko sielų giminystė, pagarba bendroms vertybėms, muzikai ir poezijai.

Visi trys kūrėjai yra sėkmingai realizavę save įvairiose srityse. Kostas Smoriginas iki šiol nemažai vaidina, dažnai imasi režisūros, pernai išleido ilgai brandintą solinį „Albumą“. Saulių Bareikį taip pat dažnai galima išvysti tiek vaidinantį, tiek ir dainuojantį, 2010 metais jis buvo apdovanotas trečiąja Vytauto Kernagio gitara už indėlį į lietuviškąją dainuojamąją poeziją. Olegas Ditkovskis, nors ir turi aktoriaus ir režisieriaus diplomus, visą save skyrė muzikai, dažnai jį galima išgirsti duete su Neda Malūnavičiūte, o jo sukurtas dainas „Aš mylėjau tave tau nežinant“, „Riešutų žydėjimas“ dainuoja visa tauta.

Kaip teigia patys menininkai, „Aktorių trio“ fenomenas slypi gerame tekste ir geroje muzikoje, o visos jų dainos yra atviravimai ir išpažintys. Trys skirtingos asmenybės, skirtingi ir jų kūriniai. Bet gal už tai jie ir yra mylimi publikos. Juk dainose atlikėjai sugeba pasijuokti net iš mirties baimės, paversdami ją žaisminga, dovanojančia („…mirtis padovanojo man šešetą lentų. O aš malūno sparną pasidariau iš jų…“), o neapčiuopiamo siužeto daina „Žalia žalia“ jau tapo žanro klasika, šalia to jausmingos, gilios „Motinos veidas“, „Lietus“, „Daugiau nebeliko“ ir kt. Visa tai ir ne tik, gerbėjai išgirs šiame ypatingai laukiamame vasaros koncerte, kai trys talentingi aktoriai išdainuos savo jausmus.

Kiti koncertai – rugpjūčio 24 d. 19 val. R. Kazlas ir draugai programoje „Dainapjūtė“; rugsėjo 7 d. 19 val. Domanto Razausko akustinis koncertas.

 

Antrasis Kairėnų vasaros festivalis, kurį pristato geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ ir restoranas „AULA“, startavo gegužės mėnesio pabaigoje. Koncertai vyksta VU Botanikos sode, vietoje, kurioje dera nuostabūs vaizdai, grynas oras ir puikus laikas jį leidžiant šeimomis, poromis ar pavieniui. Ir visa tai galima rasti pačiame Vilniaus mieste. Nuo gegužės ir rugsėjo žiūrovai turės galimybę mėgautis Kairėnų dvaro parko žaluma, gražiausiais augalais ir medžiais bei geriausių Lietuvos atlikėjų vasaros koncertais.

VU Botanikos sodas pasiekiamas tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu. Mėgstantiems sveiką gyvenimo būdą – dviračiais ir pėsčiomis. Bet kuriuo atveju, atvykus čia – praleistas laikas bus pats geriausias besibaigiančiam savaitgaliui. Kviečiame atsinešti pledus bei pasidaryti šaunius piknikus po atviru dangumi.

Koncertų vietą pasieksite adresu: VU botanikos sodas: Kairėnų g. 43, Vilnius

• Vykdami viešuoju transportu, sėskite į 18 arba 38 maršrutų autobusus. Atvykę išlipkite stotelėje „Kairėnai”.

• Vykstantiems automobiliu – važiuokite Saulėtekiu, Plytinės gatve, privažiavę nedidelį žiedą važiuokite tiesiai, kol kairėje pusėje pamatysite didžiulę automobilių stovėjimo aikštelę (apie 3 km).

 

Bilietus platina www.bilietai.lt, restoranas “AULA” (Pilies g.11)  ir 3 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo į sodą.

Bilieto kaina 33 Lt.

Su laisvalaikio kortele taikoma nuolaida dviems bilietams 20 proc.

 

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...