2011 Birželio 04

A.Zuokui patarinės Lazdijų savivaldybės tarybos narys

veidas.lt

BFL

Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas ketvirtuoju savo patarėju šią savaitę paskyrė 28 metų socialdemokratą Justą Pankauską, kuris turi Lazdijų rajono savivaldybės tarybos nario mandatą.

J.Pankauskas BNS tokį savo pareigų derinį apibūdino kaip normalų. Jis paaiškino, kad Vilniaus mero A.Zuoko patarėjo pareigos yra labiau techninės, o Lazdijų rajono savivaldybės taryboje jis užsiimąs politine veikla.

“Aš Lazdijų savivaldybėje tikrai nepretenduoju į jokias pareigas, dirbu tik komitete ir atvažiuosiu į tarybos posėdžius. Tikrai nekils problemų vieną kartą per mėnesį išvažiuoti”, – sakė Vilniuje nuolatinį darbą gavęs politikas.

Anot socialdemokrato, su Lazdijų rinkėjais jis bendrausiąs savaitgaliais.

J.Pankauskas sostinės merui pataris savivaldos teisių stiprinimo klausimais, bus atsakingas už darbą su Seimo frakcijomis, Vilniaus atstovavimą Lietuvos savivaldybių asociacijoje.

Jo teigimu, skirti vieną Vilniaus mero patarėjo postą socialdemokratams numatė koalicijos sutartis.

A.Zuokas iš viso gali turėti šešis patarėjus. Jais jau dirba nepartiniai Kęstutis Binkauskas, Birutė Rimšaitė Varnienė ir Rasa Adelė Razgaitis.

J.Pankausko teigimu, pagal koalicijos sutartį, vienu iš patarėjų turėtų būti paskirtas ir Darbo partijos atstovas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...