2010 Lapkričio 09

Rinkimai

A.Sabonis – rinkimų JAV dalis

veidas.lt

Artėjant rikimų ciklui Lietuvoje ir politinėms partijoms viliojant visuomenėje populiarias žvaigždes, lietuvių krepšinio legenda Arvydas Sabonis tapo JAV rinkimų dalimi. Praėjusią savaitę Portlando mieste pasirodė plakatai su jo atvaizdu ir raginimais sportininką rinkti Portlando gubernatoriumi.

Akivaizdu, kad tai tebuvo pokštas – gubernatoriai JAV vadovauja valstijoms, ne miestams, o Portlandas yra didžiausias Oregono valstijos miestas. Priminsime, kad A.Sabonis nuo 1995 m. iki 2003 m. žaidė NBA lygoje Portlando “Trail Blazers” komandoje. 1999 m. svetainės www.nba.com lankytojai jį buvo išrinkę didžiausią įtaką NBA padariusiu užsieniečiu.

Tačiau šiaip jau A.Sabonio dalyvavimas politikoje yra ne vienos Lietuvos politinės partijos rožinė svajonė. Jis kalbinamas dalyvauti kiekvienuose prezidento rinkimuose, tiesa, į diskusijas šia tema krepšinio legenda net nesileidžia. Ispanijoje su šeima gyvenančiam garsiausiam Lietuvos sportininkui politikos peripetijų pakanka ir dabar, vadovaujant Kauno “Žalgirio” komandai, dėl kurios problemų tenka lankytis ir Vyriausybėje, ir Kauno savivaldybėje.

Viename savo interviu A.Sabonis yra teigęs, kad sportininkų gyvenimas yra sunkesnis ir sudėtingesnis nei politikų, nes sportui tenka atiduoti visą jaunystę ir anksti iš jo pasitraukti praradus sveikatą.

Beje, kvietimų dalyvauti politikoje sulaukia ir daugybė kitų žvaigždžių. Ir ne tik sporto, bet ir teatro, kino, muzikos. Štai Lietuvos estrados žvaigždė Stasys Povilaitis patvirtina, kad kvietimų dalyvauti kokių nors partijų sąrašuose jis sulaukia prieš kiekvienus rinkimus. “Tiesa, šiemet jau niekas nebekviečia – matyt, visi suprato, kad neisiu”, – juokiasi 63-ejų metų dainininkas. Anot jo, kiekvienas žmogus turi dirbti savo darbą, o politikoje, kaip ir visur kitur, profesionalu gali tapti tik pradėjęs joje dalyvauti nuo jaunumės. “Buvo čia ir kitokių bandymų įšokti į politiką, bet patys matome, kuo viskas baigėsi, pavyzdžiui, su A.Valinsko “šoumenais”, – apibendrina S.Povilaitis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...